• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-Smart modül ile Next 2000 HDTV kullanan var mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-Smart modül ile Next 2000 HDTV kullanan var mı?

D-Smart modül ile Next 2000 HDTV kullanan var mı? Kullanan arkadaşlarımız varsa, HD kanallardaki görüntü kalitesi hakkında bilgi verebilirlerse memnun olacağım.

Fede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D-Smart modül ile Next 2000 HDTV kullanan var mı? Kullanan arkadaşlarımız varsa, HD kanallardaki görüntü kalitesi hakkında bilgi verebilirlerse memnun olacağım.
    Ben bir hafta önce modül satın aldım, normal de sorun yok ama 11935/H/20000 frekansındaki HD kanallarda siyal:70 kalite: 65 olmasına rağmen sürekli mozaiklenme oluyo sebebini bilmiyorum, ağız tadıyla seyredemiyorum...
    Samsung 32B530 32'' Full Hd LCDTV; Logitech Z-5500; Atlanta HdBox ; SkyStar HD

Yorum yap

Evet, ben de bundan muzdaribim. HD kanallar yaklaşık 1 dakikada bir periyodik olarak kısa süreli mozaikleniyor. Bunu merak ettiğim için konuyu açtım.

Yorum yap

Evet, ben de bundan muzdaribim. HD kanallar yaklaşık 1 dakikada bir periyodik olarak kısa süreli mozaikleniyor. Bunu merak ettiğim için konuyu açtım.
        Gerçekten çok tatsız bi durum, sinyal düzgün geliyo ama sanki çizik vcd seyrediyorum, inşallah yardımcı olabilcek birileri çıkar...

Yorum yap

Bende, (11935/H/20000) de sinyal 73 kalite 71 idi ince ayarla oynayarak 63/75 yapmama rağmen 1 dakikada bir kırılma devam ediyor. Aynı şekilde (11996/V/27500) de sinyal 75 kalite 100 iken ince ayarla oynayarak 81/100 seviyesine getirmeme rağmen 1 dakikada bir kırılma devam ediyor. Şimdi merak ettiğim konu bu kırılmalar modül kullanmayan D-Smart HD cihazlarda da oluyor mu? Eğer olmuyorsa hatayı modüllerde ve kullandığımız Next 2000 HDTV ciharlarda aramak lazım. Siz ne dersiniz?

Yorum yap

Haklısınız HDSmart kullanan arkadaşlar yazarsa çok iyi olur

Yorum yap

Müjdemi isterim crlsbrg. 26/01/2010 tarihli yazılımı yükledim, sorun halloldu. Size de NEXT YE-2000 SUPER HDTV_RYEC107.04_260110_TK4C1N0_pz_PVR.bin yazılımını yüklemenizi öneririm. Neticeyi bildirirseniz sevinirim.

Yorum yap

Müjdemi isterim crlsbrg. 26/01/2010 tarihli yazılımı yükledim, sorun halloldu. Size de NEXT YE-2000 SUPER HDTV_RYEC107.04_260110_TK4C1N0_pz_PVR.bin yazılımını yüklemenizi öneririm. Neticeyi bildirirseniz sevinirim.
                Yükledim ama sıkıntı devam ediyo yinede teşekkür ederim ayrıca sizin adınıza çok sevindim...

Yorum yap

Arkadaşlar, bende de aynı sorun var. Ayrıca, bir çok kanalda Türkçe dil seçeneği çalışmıyor.. örneğin HDTV Smart'da.. Sizlerde de aynı sorun var mı? Çözümü ne olabilir. Teşekkürler,

Yorum yap

Ben dün aldım her hangi bir sorunla karşılaşmadım.(Özellikle donma,tekleme vs)
                    şifrelerin açık olduğu bir dünya için...

Yorum yap

bende dün itibari ile kullanıyor 5-6 saat lik bir kullanımda 2 kez çon ama çok az anlık mozaikleşme yaşadım.
                      Panasonic TX-42PX80 Plasma + Profigold PVG 10002 24K Gold %99.96 OFC + Next 2000 SuperHD + 500GB E-Sata - D-Smart Modul + Full HD Paket
                      Dreambox 800HD + 250GB Sata - Cccam FULL + Profigold PVG 1102 24K Gold %99.96 OFC
                      WD Tv Live HD Player + 4X Seagate Xtreme 1TB

Yorum yap

Selamlar. D Smart normal abonesiyim. Digitürk abonelik kartımı Next 2000 super hd tv ile k ullanmama rağmen d smart kartımı bayinin kart yanar uyarısıyla hiç kullanmadım. Ancak d mart modülü çıkınca çok sevinmiştim. Elde etmek için d smart müşteri hizmetlerini arayınca bunun için ayrı abonelik istediler. Dsmart modülünü ayrıca satın alıp normal şu andaki aboneliğime ait kartımla birlikte next 2000 super hd tv de nasıl kullanabilirim. Sadece modülü satın alabilme yolu varmı. Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Yorum yap

ben 5 günce aldım hiç sorun yoktu ama bugün donma var ayrıca 11935 H 20000 yani kanal D HD esatalı cihazda siz sinyal kalitesini 90 nın üzerine çıkarmadan yukarıdaki frekans çıkmıyor ama bendeki e sagtasız ve sorun yok fakat dediğim gibi e satalı 3 cihaz var arkadaşlarda üçünde de yukarıdaki frekansta sorun var ve bir 70 bir 10 oluyor
                          Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                          Bernard Shaw

Yorum yap

alibsrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Selamlar. D Smart normal abonesiyim. Digitürk abonelik kartımı Next 2000 super hd tv ile k ullanmama rağmen d smart kartımı bayinin kart yanar uyarısıyla hiç kullanmadım. Ancak d mart modülü çıkınca çok sevinmiştim. Elde etmek için d smart müşteri hizmetlerini arayınca bunun için ayrı abonelik istediler. Dsmart modülünü ayrıca satın alıp normal şu andaki aboneliğime ait kartımla birlikte next 2000 super hd tv de nasıl kullanabilirim. Sadece modülü satın alabilme yolu varmı. Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.
                            modulu alıyorsun 149 TL tüm kartlara 6 taksit peşin fiyatını ve üzerine HD paketi bir yıl hediye bittiği zaman aylık 10 tl ve yıllık 119 TL ödersiniz ben kullanıyorum çok iyi
                            Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                            Bernard Shaw

Yorum yap

bende aldım ama böyle bir aboneliktürü yok. kazıklandımmı yoksa. modül 149 tl doğru. maxi paket 299 tl, ayrıca hd ek paket alırsanız 119 tl ilave ödemeniz gerekiyor. 1 yıl değil sadece 1 ay tümkanallar bedava.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X