• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

newcamd.config dosyanın etkisi cihazdan cihaza(farklı marka) farklılık gösterir mi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• newcamd.config dosyanın etkisi cihazdan cihaza(farklı marka) farklılık gösterir mi

Bende bir newcamd.config dosya var.Bu dosyayı triple dragon'a yüklediğimde 7 paketin 3nü izlerken,dreambox'a yüklediğimde hepsini açıyor.Daha önceden böyle birşey olmuyordu.4farklı td de denedim.tümünde 7 paketin 4ü çıkmıyor.Acaba benim yapmam gereken nedir.Server acaba o 4 paketi dreamboxlar izler tdler izleyemez gibi engelleme mi yapıyor(ki olur mu ki böyle birşey).Bende hata olsa diğer 3 paketi nasıl izliyorum derim o zaman.Sizce ne yapılması gerekiyor.Saygılar

TD deki conf ile DM deki conf aynıdır.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X