• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vBuLLetin database... error acil yardım!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce yapmadıysan impex olayı biraz detaylı. gerçi paketi alınca içinde ingilizce olarak açıklamalar mevcut. fırsatım kalırsa resimli anlatım yapmaya çalışırım.. vbulletin ie ilgili son zamanlarda birçok türk forum açıldı o nedenle elimi ayağımı çektim
    evet ustam haklısınız...o açılan forumların çoğunda üyeliğim var... fakat bu konuda uzmanmış ayağına yatıyorlar...çoğuda bişi bildiği yok...onun için pek güvenmiyorum... sizin önerilerinizi bekliyorum...

ne demişler yarım hoca dinden yarım doktor candan eder....:ıhh:

Yorum yap

Eski tarihli eklentileri silseniz çok iyi edersiniz, bu kadar eklenti her zaman sorun çıkarır.
      En büyük aptallık,
      Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

ikizbeyin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Eski tarihli eklentileri silseniz çok iyi edersiniz, bu kadar eklenti her zaman sorun çıkarır.
        hocam eski tarihli dosya yok...eklentilerin hepsi önemli... kayıp olmadan bu işi halletmem lazım... lütfen bana yardım edin...

Yorum yap

ustam eklentileri veritabanına kaydır dedim ve işlem hatasız tamamlandı...

sonra eklenti kayıt tipinden tekrar girdim... dosyaları ftpye kaydır dedim.. ve hata vermeden işlem başladı... baya bir dosyaları attı.. sonra böyle bir hata verdi...

Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 14550001 bytes) in /var/www/sitemin_ismi.com/htdocs/forum/includes/class_core.php on line 1919

Yorum yap

Arkadaşlar yardımcı olan herkese teşekkürler... dün gece saat 03:00 civarında tekrar eklentileri ftp ye kaydırmayı denedim ve hata vermeden işlem tamamlandı...hiç ayar değişikliği yapmaya gerek kalmadan bu iş halloldu...çünkü internetin hızlı olduğu saatler olduğu için sorun çıkmadı...

şuan veritabanımızın toplam boyutu 9 mb... yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X