• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

merhaba deyerli arkadaslar.ben next 2000 fta usb ile card sharing yapmak isterim.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba deyerli arkadaslar.ben next 2000 fta usb ile card sharing yapmak isterim.

merhaba arkadaslar.ben next 2000 fta usb ile card sharing yapmak isterim.ama olmuyor.sharemax 5.5 ile card sharing yapmak istedim olmadi.proqrami acanda humax yaziyor.hem de no servers found yazdi. serveri nasil ala bilirim bana lutfen yardim.cevabinizi bekliyorum.]

simdiden tesekkurler.

iqosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar.ben next 2000 fta usb ile card sharing yapmak isterim.ama olmuyor.sharemax 5.5 ile card sharing yapmak istedim olmadi.proqrami acanda humax yaziyor.hem de no servers found yazdi. serveri nasil ala bilirim bana lutfen yardim.cevabinizi bekliyorum.]

simdiden tesekkurler.
    mach1 ustaya pm at. açık alanda serverle ilgili ayrıntı verilmiyor bildiğim kadarıyla.
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

arkadas mach1 hocaya pm nasil atilir.yardim edermisin lutfen?

Yorum yap

SAĞ ÜST KÖŞEDE ÖZEL MESAJLAR YAYIYOR ORAYA TIKLA ORDAN YENİ MESAJA GİR HERALDE SONRASINI HALLEDERSİN
        ya da mach1 hocanın gönderdiği mesajlardan birini bul ve isminin istüne tıkla orda kullanıcıya özel mesaj gönder yazıyor ordan da atabilirsin

kolay gelsin

Yorum yap

tesekkurler arkadas.

Yorum yap

iqosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadas mach1 hocaya pm nasil atilir.yardim edermisin lutfen?
            yazı karakterini büyütmene gerek yok arkadaşım herkes görüyor!
            Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

pardon fta usb cihazla card sharing nasıl yapılır? network girişi yok ki?

Yorum yap

Konu uygun alana kaydırıldı.

Yorum yap

dost1968 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  pardon fta usb cihazla card sharing nasıl yapılır? network girişi yok ki?
                  rs 232 ile oluyor bilgisayar izlediğin sürece acık olması gerekir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X