• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SuperPlus 14.11.2008 Yazılımda Ne gibi bir sorun var ??

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SuperPlus 14.11.2008 Yazılımda Ne gibi bir sorun var ??

bütün yazıları tek tek okudum herkes bişeylerin eksik oldugunu söylüyorlar. ..yazılımda mı sorun var yoksa yükleyen arkadaşlar birşeyleri mi eksik yapıyor anlamadım..bu yazılımda neden bukadar polemik oldu hic anlam veremiyorum..kimsede herhangi bir açıklama yapmıyor...sorun nedir????:toplu:

yazılımda 2 adet bug var

1- epg girdikden sonra emu k e y bölümüne girince cihaz da kitlenme oluyor

2- kayıt yaparken örnek TRT 1 syrederken TRT 2 kayıt yaptıgın zaman ileri geri sarmaz

yazılımlarda başka bir sıkıntı yoktur

kolay gelsin
    Mach1 Team™

Yorum yap

ozaman yükleyen arkadaşlar biraz pipirikli ozaman ama cogu kişi kitlenme,kanallar cıkmıyor diyor,kanal geçişlerinde sorun falan bir sürü yani yeni yazılımı yükledikten sonra hepsi tekrar bir önceki yazılama dönüyolar..bide Fast Scan Ch Number nedir? kimse bilmiyor sadece kullanılmıyor diyor ama ne icin kullanıldığını söylemeyior

Yorum yap

Fast Scan Ch Number arama yapılan numara diye biliniyor motorlu çanaklarda kullanılırken gördüm selamlar

Yorum yap

üsdatlar yazılımda bazen kanalara gecerken yeni yazılımda dikat etim parazitlenmeler oluyor yani karıncalanmalar şunuda belirteyim sagında soluna telofon ve her hangi eloktironik eşya yok benim gözlemlediğim kadarıyla sorun bu yinede üsdatların eline sağlık ben eski yazılıma döndüm saygılar

Yorum yap

üstat peki en iyi en hızlı ve en uygum yazılım hangisi onu yükleyelim... saygılar

Yorum yap

üstat peki en iyi en hızlı olan cebine uygun olan

Yorum yap

teo80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Fast Scan Ch Number nedir?
                Fast-Scan :TvVlaanderen,CanalDigital ve Telewest için geçerli

Yorum yap

malesef son yazılım sınırsız kayıt olanağı sağlamıyor. buda bir bugdur. inşallah yeni yazılımda giderilir.

Yorum yap

Lütfen konuya yazılımların verildiği linkten devam edelim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X