• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 Super HDTV eSATA kayıtları bilgisayarıma nasıl alırım?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

lütfen yardım edin ne yaptım ise olmuyor...next 2000 hd nin e-sata cıkışından kayıt yapmak için 300gb lık sata hdd aldım.ara kablo e-sata ve sata lı taktım olmadı..ne eksik... güç kaynagı mı acaba..

Yorum yap

Arkadaşım 300 gb tamamını fat olarak görmez o kadar alanada gerek yok sen onun 200 gb yap ,xp yüklü bir bilgisayarda fat 32 olarak yavaş bir şekilde bicimlendir daha sonra cihazın e sata portuna tak cihazın ve hdd acıkken next 2000 arka anahtarından kapatıp ac cihazının hdd gördügünü ve kayıta hazır oldugunu göreceksin

Yorum yap

Kayıtların hdd aktarılması ve pc izlenmesi icin ekran görüntülerini bilgi amaclı ekledim

Yorum yap

Merhaba;

Kayıt özellikli Digitürk DCRHM-9503 HD cihazım var. LG 500 gb harici harddiske bazı programları kayıt yapıyorum. Bu kayıtları TV'de izliyorum fakat Bunları aynı zamanda bilgisayarda da izlemek istiyorum fakat bilgisayar'a harici harddiski taktığım zaman bilgisayar görmüyor. İçindeki verilere nasıl erişebilirim?
          Sizin bu linkte anlattığınız programı indirdim fakat Next olduğu için işime yaramadı, digitürk ile ilgili forum başlığı göremediğim için burdan soruyorum. Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X