• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dvd dvx almak istiyorum hangi marka alayım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dvd dvx almak istiyorum hangi marka alayım

öyle bir dvd dvx almak istiyorumki tüm altyazı kodekleri okusun görüntü kalitesi iyi olsun altyazıları düzgün bir şekilde versin yok yazılar dagınık olmasın bilgisayardan yüklenen tüm kodekli ve altyazılı sidileri açsın sidi seçmesin tüm filim formatlarını okusun mesala bazı dvd dvx lerde sidilerde artı eksi diye ayırıyor bazı adıgım filimleri acmıyor yani yeni olan altyazılı filimleri birde av formatında olmasa açmıyor arkadaşlar ve üsdatlar her formatı okuyan sorun çıkarmayan dvd dvx varmı yardımcı olursanız sevinirim not sakın orıet yazan hiç birçihazı almayın benim dilim yandı servisleri bile bırakmışlar paralarını vermediler diye ayrıca gazi antepdeki fabrikayı bile kapatmışlar benden uyarması tekrar saygılar

sana Asahi firmasına ait olan Hometech Divx-567 hdmi çıkışlı divx playerı tavsiye ederim
    aradığın tüm özellikler ve ayrıca usb ve flash card girişleri mevcut ayrıca çok şık bir dizaynı var...
    yazılımınıda kolayca güncelleyebilirsin ..

Yorum yap

g force üsdadım dvd sidileri eksi artı diye seçip altyazılarını ve sidi şeme durumu varmı birde yeni çıkan filimlerde kodeklerini sorunsuz olarak alaıp okuyabiliyormu yani sidiyi görüntüsünü ve alyazıları açıyormu çok dvd ve dvxk lerde dvd sidileri denedim eksi veartı oarak açmadı bu yüzden teretüte kaldım interneten indirdiğim altyazılı birçok sidiyi birçok dvdlerde denedim hüsrana uğradım o yüzden üsdatlara danışayım dedim bu makinayada bakacağım inşalah hüsrana uğramam bide özeliklerini yazarsan üsdat sevinirim cevap verdiğiniz için ayrıca teşekürler şimdi ürünü inceledim mpk 4 sistemi yok birde mkv formatı olanını arıyorum saygılar

Yorum yap

dvd aldım vestel

dvd aldım vestel 6500b dvd-divx nero aldım almadan önce tüm formatları denedim ve açtı harika bir çihaz herkese tavsiye ederim interneten indirdiğim altyazılı değişik fomatlardaki dvd-divikleri hem açtı hemde okudu rahatlıkla fiyatıda 12 taksit yüz yirmi beş ytl fiyatıda uygun almak isteyenlere öneririm saygılar

Yorum yap

kardeş vestel ve beko pahalı kawai veya kamosonic 55 tl usb card ve flas bellek dvd vcd altyazı divix

30.0° West hispasat 90.0° East yamal201

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X