• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yıldız (Rank) Eklenmesi !!

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ben bu yıldız işini koydum kledim ama o küçük gif dosyası kullanıcı adının üstünde görünmedi. bunun başka bi ayarı filan edaha var mı acaba? küçük gif in görünmesi için?

Yorum yap

ilk sayfada anlatılanları aynen uyguladın mı ?

Yorum yap

evet hepsini yaptım hiçbir sorun yoktu. hatta en başta geçersiz yol filan dedi sonra küçük ifin adını deiştirdim ftpden ve tekrar denedim kabul ettide. ama olmadı resim çıkmıyor resmin çerçevelei görünüyor yıldızcıklar görünmüyor ?

Yorum yap

bu gif ler tarzında başka gifler eklemek istersem boyutlar fark eder mi yoska Vb bunları otomatik boyutlandırıyormu ?

Yorum yap

boyut farkeder.. fazla büyük koyarsan yan taraf genişler ve şekil kayabilir..

Yorum yap

usdam be iyi varsınız yeni keşfettim herşey var emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yap

yaw ben ekledimde gözükmüyo dediklerinin aynısını yaptım başka bi ayarı felanmı var

Yorum yap

ben herşeyi doğru yapıyorum hatta rankın çıkacağı kullanıcı grubu bile doğru ama bende genede yapmıyor

Yorum yap

bu eklemeleri yaptıktan sonra resetlemeniz gerekiyor.
                    En büyük aptallık,
                    Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

neyi resetlemek gerekiyor kardeş

Yorum yap

Bu rütbeleri düzenlediğinizde kullanıcı rütbe düzenleyiciyi güncellemeniz gerekir eğer bu yapılmazsa yapılan işlem görülmez, admincp/kullanıcı rütbe düzenleyici ye tıklayın çıkan sayfanın en üstündeki çerçevenin hemen sol altında "kullanıcı başlıklarının güncellenmesi" yazısına tıklayın çıkan sayfadaki üstte ilk penceredeki "kullanıcı başlıkları ve derecelerini güncelle" yazısına tıklayın tamamdır. Kolay gelsin.
                        En büyük aptallık,
                        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

ikizbeyin çok saol çok aramıstım bunu

Yorum yap

sağol kardeş oldu

Yorum yap

ellerine sağlık ustacım teşekkürler

Yorum yap

Saol kardesım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...