• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İNDEX Yedim Hocam!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İNDEX Yedim Hocam!!!

Evet Organik Hocam bu gün kendini lamer diye tanıtan biri forumu hackledi index.php yi değişmiş yedeğini attım düzeldi ama senin yardımına ihtiyacım var hocam bi baksan başka birşey varmı veya açık nerededir. Şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle geçmiş olsun! site linkini alabilir miyim?
    This has nothing to do with me

If I can help you, just let me know

Yorum yap

geçmiş olsun

Yorum yap

geçmiş olsun

Yorum yap

diyar65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Evet Organik Hocam bu gün kendini lamer diye tanıtan biri forumu hackledi index.php yi değişmiş yedeğini attım düzeldi ama senin yardımına ihtiyacım var hocam bi baksan başka birşey varmı veya açık nerededir. Şimdiden teşekkür ederim.
          ronn_ege1986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Öncelikle geçmiş olsun! site linkini alabilir miyim?
          next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          geçmiş olsun
          tufan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          geçmiş olsun

Teşekkürler arkadaşlar sağolun dün o Lamer ile görüştüm forumda açık yok dedi server den girmiş serveri uyardık bakalım çözecez dedi bir kaç güne çözmezlerse server değişecez gibi görünüyor..

Yorum yap

Teşekkürler arkadaşlar sağolun dün o Lamer ile görüştüm forumda açık yok dedi server den girmiş serveri uyardık bakalım çözecez dedi bir kaç güne çözmezlerse server değişecez gibi görünüyor..

Lamer sana açık yok der ama sen inanma.
            En büyük aptallık,
            Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Teşekkürler arkadaşlar sağolun dün o Lamer ile görüştüm forumda açık yok dedi server den girmiş serveri uyardık bakalım çözecez dedi bir kaç güne çözmezlerse server değişecez gibi görünüyor
              Sen lamer ile görüşüyorsun ve servere laf atıyorsun...biz bu işe leke sürenleri,emeğe saygısızlık yapanları süründürüyoruz!!! server yerine lamer denilen kişiye ahkam kesin beyfendi!!

Yorum yap

ronn_ege1986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sen lamer ile görüşüyorsun ve servere laf atıyorsun...biz bu işe leke sürenleri,emeğe saygısızlık yapanları süründürüyoruz!!! server yerine lamer denilen kişiye ahkam kesin beyfendi!!
                emeğe saygısızlık etseydi benim ve benim gibi onlarca forumu siler giderdi..
                Ahkam kesmek kolaymı oturduğun yerde. Tabiki hostçuma ahkam kesicem yeri belli yurdu belli üstelik para veriyorum ben bunlara sitemi güvenli bir şekilde barındırmak için, bu da onun görevi ,adama ahkam kesmeye kalksam silip atacak forumu bu emeğe saygısızlık olmayacakmı?? Sana soruyorum?? Biraz düşünerek cevap verelim lütfen!!!!

Yorum yap

ikizbeyin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Lamer sana açık yok der ama sen inanma.

İnanmak tan başka çarem yok O Kadar Bilgim yok Araştırıyorum eklentiler filan hepsini kaldırdım vbulletin in son sürümü ve güvenlik güncellemesi yaptım benim yapabileceklerim bu kadar, organik81 hocam dan rica ettim bi bakarsa çok iyi olur..!!

Yorum yap

sonuna kadar haklısın onca para verıp server alıyorsun bide kapris yapsın

Ahkam kesmek kolaymı oturduğun yerde. Tabiki hostçuma ahkam kesicem yeri belli yurdu belli üstelik para veriyorum ben bunlara sitemi güvenli bir şekilde barındırmak için, bu da onun görevi ,adama ahkam kesmeye kalksam silip atacak forumu bu emeğe saygısızlık olmayacakmı?? Sana soruyorum?? Biraz düşünerek cevap verelim lütfen!!!!
                    madem para alıyorsun hakkını verıcen kardesım agzını acacagını gozunu acacaksın adamserverden de gırse lınktende gırse onun ısı oo cunku turk mılletı bole ıkı faydalı bısey yapar kırk yıl anlatır cınlıler ne yapsın ozman
                    :bravo: ALTINI OLAN KURALI KOYAR, KURALI OLAN ALTINI ALIR..

Yorum yap

Ben de sana diyorum ya.!! önce index basıp seni mi uyarıyor..sonra servera uyarı veriyor.. garip doğrusu!! server hatalıdır tamam.sen sitene eklediğin kodlar,scriptler vb. olsun açıklı yayın yaptıktan sonra herkes senin sitene girer..server'in de hatayı aramazsın! ikizbeyin'in dediği gibi sana açık yok der ama ileride tekrar index'i basar geçer..ayrıca silip atar demişsiniz! lamer'in iyisi olur mu yahu! cracker kur ve işlemleri hallet..ikizbeyin de en az organik81 kadar bilgilidir vbulletin de!! neyse... umarım tekrar index yemezsin..kolay gelsin!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X