• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Admin Paneli Biçimlerde Kod Hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Admin Paneli Biçimlerde Kod Hatası

Arkadaşlar ben admin panelinde şablonlara giricem ama hatalar alıyorum mesela şunun gibi ne yapmam lazım
    Yardım Şablonda ara

Fatal error: Call to undefined function: print_style_chooser_row() in /home/xxxx/public_html/forum/admincp/template.php on line 673

Not: sitem lisanslı

Ayrıca ben ürünleri komple kapattım açtım denedim ama yine aynı hatayı veriyor bunun için yardım edecek varmı.

Versiyon yükseltin demeyin çünkü lisanslı ve yeni aldım...3.6.8 PL2 çıktığında tabii ki yeni aldım

vbulletin seçenekler'den admin panelinin stilini değiştirerek deneyin

Yorum yap

Denedim ama olmadı 2 stil değiştirdim yine aynısı oldu

Yorum yap

FOrum lisanslı ise ve modifikasyona uğramamış php dosyaları kullanıyorsan upload sırasında sorun oluşmuş olabilir. Ortada veritabanı hatası yok. Şuan veritabanın hangi sürümde ise ona ait olan php dosyalarını tekrar upload et ve dene. "images" klasörü hariç diğer php dosyalarını manuel ASCII modunda upload ederek dene özellikle.

Yorum yap

Peki hepsinimi bu arada hata bulunan klasörleri bi daha attım ama yine aynı.Zoint Seo dan kaynaklanan bir sorun olabilirmi.Biçimler ve Seo da sorun var biçimlerde bu hatalar seoda pasif hale bile getiremiyorum sayfa yarıda kalıyo yani kaydet kısmı gözükmüyor.

Ben orjinal dosyaları bi daha atsam sorun olurmu sitede bozulma gibi

Yorum yap

php dosyalarını yenilemek veritabanındaki durumu etkilemez. yani forum zarar görmez

Yorum yap

Peki dosyaları atsam düzelmezse ne yapmamı önerirsiniz.Çünkü sorun oluşan dosyaları attım değişen bişey olmadı.

Yorum yap

olmadı panelde foruma yeni kategori ekleyemiyorum.Biçimler aynı Seo aynı ve phpmyadminden bile onarım yaptım ama düzelmedi halen ne yapmam gerekiyo

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X