• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kamilz++ Jokercam v1.15-116

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

d......turk abonesiyim

ben ice module 115 kamilz yazılımını yukledım zeta modul.aam paketlerın yarısını cekmez oldu.abonelıkte sorun gorunmuyor.modulun next 2000 ci plus inf serısı yazılımalrıyla alakası varmı.bendekı abonelık lig tv ve salon kanalları harıc hepsını seyretmeyı kapsıyor ama nedense bu yazılımdanmı makınadanmı anlamıyorum komple seyır edemıyorum yardı mlutfen

Yorum yap

skystar_27 Nickli Üyeden Alıntı
      ben ice module 115 kamilz yazılımını yukledım zeta modul.aam paketlerın yarısını cekmez oldu.abonelıkte sorun gorunmuyor.modulun next 2000 ci plus inf serısı yazılımalrıyla alakası varmı.bendekı abonelık lig tv ve salon kanalları harıc hepsını seyretmeyı kapsıyor ama nedense bu yazılımdanmı makınadanmı anlamıyorum komple seyır edemıyorum yardı mlutfen

arkadaşım sen fullxnew yazılımını yükle sorunsuz çalışıyor
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

skystar_27 Nickli Üyeden Alıntı
        http://www.mach1digital.com/mach1for...hread.php?t=53
        buradan cw113 dosyasını yükleyiniz...
        Forum Kuralları

Yorum yap

joker modulle opos kardla sirus izlenebilirmi
          ben 113 114 115 117 joker yazılımı yukledim ama olmadı
          jokerle opos sirus calışmıyor herhalde

Yorum yap

ozcanhbs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            joker modulle opos kardla sirus izlenebilirmi
            ben 113 114 115 117 joker yazılımı yukledim ama olmadı
            jokerle opos sirus calışmıyor herhalde
            maalesef sirius dosyası opos ile sky tabanlı modüllerde çalışmamaktadır @ozcan,bilgilerine...
            Forum Kuralları

Yorum yap

teşekkür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X