• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mx Serisi Arıza Notları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bende 1 adet nextime (yumatu mx var ekranda 8868 yazıyo kanallrda sinyal yok 3409 yazılımı var hazır kanal listesi attım kanalları çekmiyo kanalları siliyorum tüm tp leride sildim sadece 11962 yi ekledim yok tek tek frekansları giriyorum yine hiç bi kanal bulmuyo

Yorum yap

LM 317 ile calisma yap

Yorum yap

benim mx cihazım var 0000 açılmıyor flash değiştirdim yine çözemedim yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

mimel72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          benim mx cihazım var 0000 açılmıyor flash değiştirdim yine çözemedim yardımcı olursanız sevinirim
          bunu birçok nedenden yapabiliyor önçelikle besleme çıkışındaki 5v ve 3v3 kondöstörlerini değiştir.

Yorum yap

resimdeki yu-ma-tu mx model recevieri fişe taktığımda display yok st-by lambası hiç yanmıyor .. menü ve diğer tuşlara bastığım sürece display panelde 8 yazısı görünüp kayboluyor..sigorta sağlam.. hızlı diyot ve kristalden yapabilirmi .hızlı diyot ve kristalin değerlerinin ne olması gerekiyor..acaba bu arıza neden kaynaklanıyor...yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X