• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yardım Lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardım Lütfen

Yeni kullanıcıyım, 2 sorunum var ;İlk olarak *** çalışıyor ama özellikle TPS kanalları 30 saniye kadar gösterip donuyor .Neyi yanlış yaptım.Diğeri ise absat kanalları hotbird üzerinden taramada son 3 gündür çıkmıyor.Linguasat listesini kontrol ettim tp'lerini girip manuel taratıyorum ama sonuç alamadım.Yardımcı olur musunuz.Hepinize teşekkürler

Saygılarımla ,

Tps leri mgcamd emuda seyredeceksiniz.10873 frekansındaki kanallardan birinin üzerine gelip biraz bekleyin kendi outo olacaktır.Diğer proplemine gelince taratmada herhangi bir sorun yok.Cihazı kapatıp açın sonra taratma yapın düzelecektir.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

TPS'ler için çok teşekkür ederim .Taratmada 11681 27500 3/4 yatay tarıyor ama bulamıyor defalarca resetledim absat dışında diğer kanallarıda göremiyor (redlight vs) sağlık olsun.

Saygılarımla ,

Yorum yap

lnb'nizi kontrol ettirin.problem olabilir.

Yorum yap

Çok Teşekkürler ,120'lik bir çanak taktım ve lnb'yi değiştirdim şu an problem yok

Yorum yap

Proplemin düzeldiğine sevindim iyi seyirler.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

lütfen bana yardımcı olurmusunuz benim dizüstüm var ve ben version atamıyorum rs232den usb ye cevirme programı varmı varsa neolur bana yardımcı olun bende rs232den usb ye ceviren kablo var ama programım yok varsa böyle bir program yardımcı olun......... saygılarımla.........

Yorum yap

redlayn_1111_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                lütfen bana yardımcı olurmusunuz benim dizüstüm var ve ben version atamıyorum rs232den usb ye cevirme programı varmı varsa neolur bana yardımcı olun bende rs232den usb ye ceviren kablo var ama programım yok varsa böyle bir program yardımcı olun......... saygılarımla.........
                cihazınızın markası nedir?triple dragon için rs 232ye gerek yok.

Yorum yap

redlayn_1111_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşım usb to rs232 dönüştürücü bir alet var eğer alet sizde mevcut ise onun içerisinde drever ide olması gerek dönüştürücünün kutunun icerisini iyice kontrol et eğer yoksa bulamıyorsan bu siteden indirebilirsin.

saygılar.

http://www.manhattan-support.com/driver-usb-rs232.shtml
                  Adalet için en büyük talihsizlik, devleti idare edenin zalimliğidir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X