• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Goldmaster 40100FTA-40700FTA TPS AUTO Yazılımınları..26.02.2008..

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar bu 40100fta buc dosyası nerden bulurum
    atla:ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AGLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİ SURECEK SONSUZADEKatla:

Yorum yap

arkadaşlar 40100 cihaza yazılım atıcam ama yuklemeye başlıcagı sırada fail veriyo neden zice başatan buc dosyasını yukluyom ne yapmam gerekıyo orjınal yazılımı alıyo ama diğerlerine fail veriyo sebep lutfen acil cihaz da fail yazmıyo pc ekranında
      atla:ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AGLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİ SURECEK SONSUZADEKatla:

Yorum yap

konuda bilgisi olan yokmu arkadaşlar

Yorum yap

merhaba arkadaşlar.

Aranıza yeni katılmış biri olarak sizlerden bir ricam olacak.Uydu işine daha yeni girdim.Cihazım Goldmaster 30300 SKY Becerebildigim kadarı ile bu siteden indirmiş oldugum programda Multıvısıon kanallarını tamolarak seyredemiyorum.Benim kullandıgım cihaz için hazırlanmış olan son program hangisi acaba.
          Yardımcı olabilirmisiniz..
          Teşekkürler...

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...splay.php?f=58

sizin bolum olarak 30000 serisi yazmis oldugunuz yer 40000 serisi yukaridaki link ten programlara bakabilirsiniz

Yorum yap

arkadaşlar selam 30300 son yazılımı yokmu teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X