• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

montaşa yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• montaşa yardım

arkadaşlar celik dübelle tugla ve üstü sıvalı tuglaya celik dübel olmuyor cok evler zaten tugla bunları nasıl montaj yapacaz tuglanın icini nasıl dolduracagız celik dübelle tutturalım bana su dogal gaz borusunu 10 luk matkapla deldikten sonra dogal gaz borusunu tuglaya sonra celik dübeli dogal gaz borusunun icine koyup ööyle sikılıp saglamlaştırılıyormuş dogrumu bana tuglaya nasıl celik dübelle montaj yapılır cünkü tuglanın ici boş celik dübel sıkıştımıyor kolay yolu varmı mesala bacaya nasıl montaj yapacam oda tugla

bahar1966 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar celik dübelle tugla ve üstü sıvalı tuglaya celik dübel olmuyor cok evler zaten tugla bunları nasıl montaj yapacaz tuglanın icini nasıl dolduracagız celik dübelle tutturalım bana su dogal gaz borusunu 10 luk matkapla deldikten sonra dogal gaz borusunu tuglaya sonra celik dübeli dogal gaz borusunun icine koyup ööyle sikılıp saglamlaştırılıyormuş dogrumu bana tuglaya nasıl celik dübelle montaj yapılır cünkü tuglanın ici boş celik dübel sıkıştımıyor kolay yolu varmı mesala bacaya nasıl montaj yapacam oda tugla
    ne yazıki saglam bir cozüm yok ne kadar saglam desek illahi bir bosluk yapıyor en saglam bina kolonlarınına montaj yap.Blakonları kullan yada catı..

Yorum yap

bahar1966 Nickli Üyeden Alıntı
      En güzel yöntem üzeri sıvalı tuğla duvara trifon dübel (plastik dübel) kullanman.Özellikle üzeri kılçıksız olan sprial biçimli dübellerden kullanmalısın sen çanak anten takacağına göre kullanacağın trifon dübel 10 luk olacak ve 8mm 60mm lik trifon vidaya ihtiyacın olacak.Uzun zamandır çelik dübeli kullanmıyorum esas mesleğim sıvacılık olduğu için ben bu trifon dübel ve vidası ile inşaat dış cephe sine kurduğum iskeleleri bahlıyorum.Tuğla duvarda mükkemel iş görüyor.

Yorum yap

sıvacı Nickli Üyeden Alıntı
        En güzel yöntem üzeri sıvalı tuğla duvara trifon dübel (plastik dübel) kullanman.Özellikle üzeri kılçıksız olan sprial biçimli dübellerden kullanmalısın sen çanak anten takacağına göre kullanacağın trifon dübel 10 luk olacak ve 8mm 60mm lik trifon vidaya ihtiyacın olacak.Uzun zamandır çelik dübeli kullanmıyorum esas mesleğim sıvacılık olduğu için ben bu trifon dübel ve vidası ile inşaat dış cephe sine kurduğum iskeleleri bahlıyorum.Tuğla duvarda mükkemel iş görüyor.

arkaşım böyle durumlarda cıvatacılardan tij saplama kullan saglam ve garantili

Yorum yap

sıvacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sana katılıyorum trifonun sağlamlığını sadece saplama yani tijon gecer tuglada

Yorum yap

iso.159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkaşım böyle durumlarda cıvatacılardan tij saplama kullan saglam ve garantili
            en güzeli ve sağlamı dediğiniz gibidir.
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X