• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Newcamd Kart Paylaşımı Ayarları Nasıl Yapılır?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Serverini kontrol et success yazdıktan 30 saniye içinde açması gerek kanalı açmıyorsa senin server sağlam local yoktur
    Computer High Engineer
    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

• Next YE2000 SUPER HDTV Uydu Alıcısı ???

sim arkadaslar birde nasil Ccam icin bir anlatim alsa böyle resimli iyi olurdu .mesala Ccam nasil yüklenir

simdiden tesekkürler ilginiz icin .

paylasmak güzel sey

Yorum yap

• leo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sim arkadaslar birde nasil Ccam icin bir anlatim alsa böyle resimli iyi olurdu .mesala Ccam nasil yüklenir

simdiden tesekkürler ilginiz icin .

paylasmak güzel sey
        Next 2000 Süper Hdtv de cccamd girilmesi resimli anlatımı
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=51242
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

• uzun zamandır bu kısımda mesaj olmadığına göre herkes sorunsuz izliyor demekki.bende next 2000 super hdtv aldık server üyeliğimizi başlattık.daha önce spider share programla next 2000 xcı plusla izliyorduk.eternet ayarları doğru şekilde yapıyorum.resimli anlatımda ki gösterimlerle bire bir uyuyor.server ayarlarınıda yapıyorum anlatımlar doğrultusunda ama portların karşılığında 0x000 ve notfound şeklinde çıkıyor.birkaç kez denedim olmadı.birde şifre bölümü tamamen silinmiyor.tek bir x kalıyor.acaba onun üzerine mi yazıyor.yani son rakam siliniyormu.silinmiyorsa şifreyi yanlış giriyor olabilirim. server bilgisinin önüne www. şeklinde mi gireceğim.yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X