• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

VideoRedo Plus Programı İle Mpeg Dosyalarını Birleştirme

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

filimlerde çok iyi oluyor çok teşekkürler.
    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

bılgısayardan flash bellegıme fılm inırdım ama nekst 2000 cıs plus ta seyretmek istedım flashı usb ye taktım calıstırmadı oynatmam için ne yapmam lazım bılgı için tesk ederım

Yorum yap

tavernacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bılgısayardan flash bellegıme fılm inırdım ama nekst 2000 cıs plus ta seyretmek istedım flashı usb ye taktım calıstırmadı oynatmam için ne yapmam lazım bılgı için tesk ederım
        Usb belleğinize yüklediğiniz filmleri next cihazınızda seyretmek için TS formatına çevirmeniz gerekmektedir

burada program ve detaylı anlatımı mecvuttur.Kolay gelsin

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=49759
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

ultra video converter tavsiyedir tasarım co-adminimizin keşfi

Yorum yap

Arkadaşlar bu proğramın Download kaldırıldımı bulamadım bilen varmı ?
            KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
            KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
            :tr:

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=49759 proğram bu linkte
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

dostum verdiğim link ultra video convektere aittir videoredo programını ise google dan aratıp bulabilirsin
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Dostum ilgine teşekkürler. Bu programda kesip birleştirmek bölmek bu durumlar yoktur sanirim...
                  KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                  KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                  :tr:

Yorum yap

anyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Dostum ilgine teşekkürler. Bu programda kesip birleştirmek bölmek bu durumlar yoktur sanirim...
                    ultrayı kastediyorsanız yalnızca format değiştirmek içindir videoredo ise kesip biçmek veya eklemek içindir sayın tasarım daha yeni versiyonlar çıktığından programı kaldırdığını söylemişti

Yorum yap

ustam ınternetten ındırdıgım fılmı 2000 fta da nasıl ızleyebılırım

Yorum yap

ridvantarakcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ustam ınternetten ındırdıgım fılmı 2000 fta da nasıl ızleyebılırım
                        Burayı inceleyin.!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X