• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ögrenmek istiyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ögrenmek istiyorum

sayın hocalarım ileride bir forum kurmak istiyorum ama ilk olarak siz hocalarımın destekleriyle kendimi yetiştirmek istiyorum sizden ilk etepta adminin görevlerini yanı konturol panelının nasil kulanıldıgının anlatan bir kilavuz nasil bulabilirim eger böyle bir kılavuz yoksa siz hocalarım kısa ve önemlı yapılması gerekenlerı yazarmısınız herşey için şimdiden cok teşekür ederim saygılar

Türkçe dil paketi yükledikten sonra ayarların hangisinin ne işe yaradığını az çok anlayabilirsiniz. Takıldığınız noktalarda konu açıp sorabilirsiniz.

Yorum yap

hocam ilk önce bir gün iki gün ve süresız banlama nasıl yapılır birde nickleri nasil degişir ve mod admın nasıl yapılır saygılar

Yorum yap

06caki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bir gün iki gün ve süresız banlama nasıl yapılır
        1) Tıkla
        2) Banlayacağın kişinin nickini yaz
        3) Açılır menüden ban süresini seç
        4) Tıkla

nickleri nasil degişir
        1) Tıkla
        2) Değiştireceğin kişinin şuanki nickini yaz
        3) Enter
        4) Kullanıcı yönetim panelinden altta okla gösterdiğim kısma yeni nicki yaz ve kaydet

mod admın nasıl yapılır
        Bunu tam anlayamadım. Sormak istediğin "yetki nasıl verilir" ise ; üstteki resimdeki kısımdan yapılıyor. Sağ tarafta "Birinci Kullanıcı Grubu" kısmındaki menüden seçip kaydet.

Yorum yap

sayın hocam allah sizden razı olsun bunlar cok güzel bilgiler sizin birde böyle resimli vermeniz tam size yakışan bir anlatışla bütünleşıyor bu konuya devam edelım benim gibi bilmeyenler içinde cok faydalı olur kanatındayım
          hocam forma konu eklemek sonrada alt forum acmak bunu nasıl yapacagız birde forumda görünmeme yanı onlinede görünmeme bu üye konturol panelınden yapılıyor bunu biliyorum ama olinde gözüküyor benim istedigim olinede görünmemek bu oluyormu saygılar

Yorum yap

06caki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            forumda görünmeme yanı onlinede görünmeme bu üye konturol panelınden yapılıyor bunu biliyorum ama olinde gözüküyor benim istedigim olinede görünmemek bu oluyormu saygılar
            Kendini gizleme;

1) Tıkla
            2) Tıkla
            3) Ayarla ve kaydet

Son olarak; üstteki şekilde normal kullanıcı grubu ayarlarına gir ve "Gizli Kullanıcıları Görebilir" seçeneğini "Hayır" olarak işaretle. Daha sonra navbar'dan kendi üye "Kontrol Paneli" nden seçeneklerden kendini gizli yap.

---

Diğer sorunu net anlayamadım.

Yorum yap

hocam forum anasayfaya konu acmak konu eklemek muvcut konulara alt forum acmak örnek verirsek magazin bölümü yok bunu acmak birde olan bir bölüm içinde alt forum eklemek bunada şöyle örnek vereyim digıtal uydu yayınları bu var diyelım heme altına veya yanına alt forum olarak uydu yayınlarının yazılması bunlar nasıl oluyor saygılar

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Kendini gizleme;

1) Tıkla
                2) Tıkla
                3) Ayarla ve kaydet

Son olarak; üstteki şekilde normal kullanıcı grubu ayarlarına gir ve "Gizli Kullanıcıları Görebilir" seçeneğini "Hayır" olarak işaretle. Daha sonra navbar'dan kendi üye "Kontrol Paneli" nden seçeneklerden kendini gizli yap.

---

Diğer sorunu net anlayamadım.
                hocam benim ögrenmek istedigim bu degidi bu normal üye konturol panelınden oluyor ve yönetıcıler seni görüyor ben bunu biliyorum acaba adminlerin forumda olupta ne yönetıcıler tarafından nede üyeler tarafından görünmez olması saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X