• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vbulletin lisansımı iptal etti

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vbulletin lisansımı iptal etti

kendi sitemde kullandığım vbulletine heralde 3sene önce lisans aldık.. 5 6ay önce server değişimi olurken bizim db uymadı servercide bende bir db var onu vereyim kullan dedi mecbur kaldık onu kullanmaya.. bende elimdeki lisanslı vbulletini aynı hosta upload klasörünü kurup eski dbyi çalıştırmayı denenim ve başardım, en azından içinden konuları alıp taşırız diyerek, bu olayı bizim vbulletin.com yetkilileri fark etmiş olmalıki bana mail attılar 2 sitenin linki vardı www.site.com www.site.com/upoad gibi.. bende konular daha duruyor taşınacak var diyerek silmedim sadece upload klasörünü şifreledim herkes giremez dedik hatta upload olan ismide değiştirdim dasdfg gibi karışık bişey yapmıştım.. ama bu onlar için çok büyük bir problem olsa gerek lisansım iptal edildi
    adamlara cevap yazdık dedikki olay bundan ibaret,gerçi ingilizcesi çokta iyi olmayan birine yazdırdık sonuçta gelen cevapta lisans kurallarını ihlal ettiğimiz ve tekrar yeni bir lisans almamız gerektiğini söylüyorlar..

burada hata kurallara göre benim tabiki 1 lisans ile 1 site kurulur ama kimsede bukadar anlayışsız olmamalı.. bu konu hakkında bilginiz olsun linaslı vbulletin kullanan arkadaşlar kalkıpta başka bir hosta yada kendi hostuna aynı vbulletini kurmasın.. hatta null bile kurmayın kendi hostunuza.. kolay gele
Hazırlanıyor...
X