• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

eXtreme 3.2 preview (ön izleme)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• eXtreme 3.2 preview (ön izleme)

Uzun süredir köklü değişiklik olmadan eklemeli ufak güncellemelerle devam eden eXtreme 3.x serisinin yeni sürümü 3.2 tamamlanmak üzere. 8 mb full ve public olacak.. Teknik değişiklik ve detaylar daha sonra verilecek. Altta 1-2 resim ekliyorum merak edenler için. Tahminen yılbaşına doğru kullanımda olacak. (@FeLLo 'ya teşekkürler)

Sevgili @organik bu güzele benziyor bakalım fello ne zaman verecek burdan ...
    VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
    125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
    GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

ereNcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sevgili @organik bu güzele benziyor bakalım fello ne zaman verecek burdan ...
      Belki ben yada mach1 verebilir fello utangaçtır biraz pek ön plana çıkmaz

Yorum yap

Teknik değişikliklerde özellikle PVR kayıtları, kumandadan manuel olarak silme/kesme işlemi yapabilecekmiyiz ? Bu yazılımda olmasa bile ileriki yeni yazılımlarda olabilirse çok makbule geçecek. Zira Biz kullanıcıları bir çok zahmetten kurtaracak. Nasıl ki; kayıt/silme/ileri-geri alma..vs. işlemi kumandadan yapılabiliyorsa, kayıtların istenmeyen kısımlarını (baştan-ortadan-sondan) silme işleminin de yapılabilir olması gerekir kanısındayım.
        Yeni yazılımda emeği geçen herkese sonsuz tşk.ler
        Saygılarımla,

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Belki ben yada mach1 verebilir fello utangaçtır biraz pek ön plana çıkmaz
          :muhaha:

bu yazılımı verse verse ereNcan verir.
          Hep destek tam destek !

Yorum yap

muratsulak Nickli Üyeden Alıntı
            Teknik değişikliklerde özellikle PVR kayıtları, kumandadan manuel olarak silme/kesme işlemi yapabilecekmiyiz ? Bu yazılımda olmasa bile ileriki yeni yazılımlarda olabilirse çok makbule geçecek. Zira Biz kullanıcıları bir çok zahmetten kurtaracak. Nasıl ki; kayıt/silme/ileri-geri alma..vs. işlemi kumandadan yapılabiliyorsa, kayıtların istenmeyen kısımlarını (baştan-ortadan-sondan) silme işleminin de yapılabilir olması gerekir kanısındayım.
            Yeni yazılımda emeği geçen herkese sonsuz tşk.ler
            Saygılarımla,
            O dediğiniz özellik zor görünüyor şuan için.

Yorum yap

Dostum @ereNcan pas sana geldi gölü atmak sana kaldı sakın pas yapma?Bir an önce gol olsun
              Üstadlar elinize ve emeğinize sağlık.
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

FeLLo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                :muhaha:

bu yazılımı verse verse ereNcan verir.
                hayır hayır ben vereceğim.:muhaha:

Yorum yap

tamam kavga yok eşit kardeş payı yapıp hepimiz veririz (fello'ya parça yok)

Yorum yap

@ereNcan dostum bu gidişle yazılım sana giderken uçak kazası geçirecek.Hani sende pek seversin ya uçak yolculuğunu :muhaha:
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      tamam kavga yok eşit kardeş payı yapıp hepimiz veririz (fello'ya parça yok)
                      sonra hepimiz avcumuzu yalamayalım

Yorum yap

Hehe fello'nun sağı solu belli olmaz

Yorum yap

Ben zaten biraz kafa dinlendireyim diyorum... tatil falam :mzk:
                          Siz bu boşlukta verebilirseniz verirsiniz 1 image dunkes: :iyyy:
                          Olmadı 1-2 ay sonra ben dönünce bakarım bir çaresine :yazyaz:
                          Hep destek tam destek !

Yorum yap

FeLLo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Ben zaten biraz kafa dinlendireyim diyorum... tatil falam :mzk:
                            Siz bu boşlukta verebilirseniz verirsiniz 1 image dunkes: :iyyy:
                            Olmadı 1-2 ay sonra ben dönünce bakarım bir çaresine :yazyaz:
                            Bir tatil yakışır üstat. :lalala:

Yorum yap

Thank you

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X