• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni üyelik sistemi !

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

guzel karar....

Yorum yap

SEVMEK46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Organik çalışmalarında başarılar dilerim..

söylemesi ayip bende forumda üyelerime mail atiyorum ama cok az kişi foruma gelıyor su sıstemı bana da ogretsen olmazmı

15000 uye kayıtlı gorunecegıne 15 uyem olsun beraber olalım ))))
      PM attım sana
      Eklenen Dosyalar

Yorum yap

ikizbeyin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Boşver onları, o tür uygulamalar burada sökmez, burası bilgi paylaşım forumu, ayırım yapamazsın, yaparsan bilgi paylaşımı olmaz, forum dedinmi herkes girebilmelidir ama bazı çarpık kafaları elemekte fayda vardır elbette.
        usta düşüncende hemfikiriz ama bazıları bunukötülemek düşüncesinde işte bunları eleye bilmek benimkiside sadece bi fikir idi o kadar yosqa mod larımız ve adminlerimiz daha iyisini bilirler bu konuda şüphem yok

Yorum yap

@organik ellerine sağlık iyi düşünülmüş birkarar kolaygelsin.

Yorum yap

Organik Eyvallah

gördüm : ))

Yorum yap

slm
              @organik81 ustat yerinde bir uygulama bencede çok iyi olur.

NOT: sana zahmet benim pm ayarlarına bir bakarsan çok memnun olurum forumdan pm alıp gönderemıyorum tel ilede görüşmüştük hatırlarsan selamlar görüşmek üzere hoşça kal...

Yorum yap

mahoni79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                slm
                @organik81 ustat yerinde bir uygulama bencede çok iyi olur.

NOT: sana zahmet benim pm ayarlarına bir bakarsan çok memnun olurum forumdan pm alıp gönderemıyorum tel ilede görüşmüştük hatırlarsan selamlar görüşmek üzere hoşça kal...
                Görüşeli baya oldu net olarak sorununu hatırlayamıyorum Ancak şimdiye kadar PM ile ilgili herhangi bir şikayet gelmedi. Senin bilgisayarından veya internet tarayıcından kaynaklanıyor olabilir. Farklı web tarayıcı ve PC ile denedin mi ?

(konuyla ilgili farklı bir başlık aç istersen bu konu dağılmasın mesajları da oraya kaydırırız)

Yorum yap

Dostum ellerine sağlık. Yerinde uygulama.

Yorum yap

bende bu sisteme destek veriyorum çok iği olur ayıklama olur bu forumdan yardımlaşma ve paylaşım oluyor bütün türkiye faydalanıyor ve forumumuzu yanlış yazılardan ve düşüncelerden korumaya uğuraşıyoruz sayın yöneticiler. ihtiyacımız olan bir forumdur bu .herke minnettarız her derdimize de süratle yetişiyorsunuz allah rağazı olsun sizden iş hayatınızda başarılar ve kolaylıklar dileriz
                    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Bizim adminimiz bilir bu tür işleri. Yakında sinekler bile girecek delik bulamayacak. Bu arada sevgili Organik benim ceza kalkmış. :gbr::gbr:
                      Acaba senin adminmi bilir yoksa yap sende yap iyi olur diye teşvik edenmi :ehehe:

Şşşşt inorganik gözüm yaz bakem 1-2 satır

Sevgiler
                      Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa,
                      Orada İtimat ve İtaat vardır,
                      İtimat ve itaatın olduğu yerde Disiplin vardır,
                      Disiplinin olduğu yerde Huzur,
                      Huzurun olduğu yerde Başarı vardır...

K.Atatürk

Yorum yap

Bulent Tekcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Acaba senin adminmi bilir yoksa yap sende yap iyi olur diye teşvik edenmi :ehehe:

Sevgiler
                        Merhaba@BülentTekcan nasılsınız.Nasip sizi burada görmekmiş hoşgeldiniz sizi burada yakalamışken birricam olacak özelinizden forumunuza toplam 2aydır giremiyorum şifremi unuttum bukonuda hatta pm attım ama toplam 2aydır forumunuza giremıyorum yıne şifrem gelmediğiiçin .

Yorum yap

Sevgiler
                          Teşvik meşvik orasını kurcalama kodlarda sorun olsaydı önce senin forumun bozulacaktı hehe :iyyy::ehehe: Hem sen araştırmacı bir ruha ve bol zamana sahip olan birisin bizde pek imkan kalmıyor

Sevgiler bizden..

Yorum yap

Sevgiler
                            Benim Adminim bilir. :ehehe::ehehe:

Yorum yap

eline sağlık.:helal:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X