• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TD more menu ye ulasamiyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TD more menu ye ulasamiyorum

slm ustalar extrem 3.0 a imaji yukledim bir turlu td more menuye ulasamiyorum w3 uydusunda bir kanala girdigimde restard ediyor.forumlarda okudugum kadariyla kirmizi arti eject tusunu deniyorum olmuyor xml dosyasinida var dosyasina attim. problemim bu ustalardan yardim bekliyorum simdiden hepinize tesekkur ederim

bahadir39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm ustalar extrem 3.0 a imaji yukledim bir turlu td more menuye ulasamiyorum w3 uydusunda bir kanala girdigimde restard ediyor.forumlarda okudugum kadariyla kirmizi arti eject tusunu deniyorum olmuyor xml dosyasinida var dosyasina attim. problemim bu ustalardan yardim bekliyorum simdiden hepinize tesekkur ederim
    Bu dosyayı dev/shm içine atıp kırmızı tuş +eject tuşuna bas veya Extra menülerden TD Turkey Emu Toys üzerine gel okeyle ve bir emu seçeneği açılır bu emu seçeneği açıkken kumandanın sol alttan ikinci tuşa (eject) bas ve İPKG yüklenir.Yükleme işlemi bittikten sonra cihazı yeniden başlat.Daha sonra menüden yeni imajı yüklersin.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

usta tesekkur ederim sonunda more menu geldi
      genelde ipk var ve bir sue-ru emuler var
      yeni yazilimi nasil uptadad edecez extrem 3 f i

Yorum yap

usta tesekkur ederim sonunda more menu geldi
        genelde ipk var ve bir sue-ru emuler var
        yeni yazilimi nasil uptadad edecez extrem 3 f i
        Yazılım olarak 3.0f i yükle.Emu olarakda kullanacağın emuları yükle.Mgcamd1.25,Evocamd 2.16 ve gbox 2.25 gibi.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

tesekkur ederim crazy turk dedigin gibi hepsini yukledim. ve daha yuklenecek biseyler varmi ? foruma ve forumda emegi gecen herkeze tesekkurler ve saygila.

Yorum yap

crazzy emuleride yukledim g box evo cam ve digerlerini ama hala bm toya emuler gelmedi kapali gorunuyo normalmi acaba bu ? ipk ya baktigimda hepsi yuklenmis gorunuyo saygilar..

Yorum yap

crazzy emuleride yukledim g box evo cam ve digerlerini ama hala bm toya emuler gelmedi kapali gorunuyo normalmi acaba bu ? ipk ya baktigimda hepsi yuklenmis gorunuyo saygilar..
              Emuları xml menüden emu ipkg dosyaları bölümünden emuları yükleyip cihazı yeniden başlat ve bm toydan hangi emuyu kullanacaksan onu seç.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X