• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yumatu IQ serisi ASH Belası ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yumatu IQ serisi ASH Belası ?

Selam saygı değer arkadaşlar TPS AU yazılımı için bana bir adet yumatu IQ serisi olan bir cihaz geldi ve ne yaptımsa bir türlü yazılım atamadım cihazdan cihaza denedim olmadı rs 232 kablosunu değiştirdim olmadı 9339. share bölümünden local seçtim okey dedim yine olmadı ne yapacaz ya müşterilerimize karşı valla çok ayıp oluyor firmayı arıyorsun saçma sapan şeyler söylüyorlar neden sadece bu yumatu IQ serisinde böle ASH diye bir yükleme hatası yaşıyoruz başka cihazlarda böle bir sorun yok bilgisi olan arkadaş varsa ve bizimle paylaşırsa çok iii olur inanın kafayı yemek üzereyim ne diyim bilmem yuh bea böğle ilgi alakamı olur ya firmadan biri çıkıpta sağlam bişey söylemiyor ne yaniii artık yumatuda satmayalımmı?
    LEBEN ?

Aynen Bu ASH Bır an once Cozulmesse Yumatunun Satısları Coker Yazılım yemıyor En buyuk dert bu Cozulmelı yetkılılercee

Yorum yap

Arkadaşlar, bende Yumatu IQ cihaz aldım. Şu ana kadar defalarca yazılım yükledim. Hiç sorun yaşamadım. Cihazda bir arıza olmasın.

Yorum yap

Cİhazin KapaĞini AÇin Rc232 Soketİnİn Bordla BİrlŞtİĞİ Soketİ Lehİlerken Alta Kisa Devre YapmiŞlar Kisa Devreyİ Ayirin Ash Sorunu Ortadan Kalkar

Yorum yap

loaderden yükle dedikten sonra cihazın elk fişini tak.sorunsuz yüklersin.

Yorum yap

Yumatu IQ cihaz aldım. Şu ana kadar defalarca yazılım yükledim. Hiç sorun yaşamadım

Yorum yap

arkadaşlar xp de bu sorun yapıyor ama benim 2. bilgisayarımda milenyum yüklü ıq yazılımlarını milenyum yüklü bilgisayarımdan yapıyorum.

Yorum yap

rs 232 normal capraz kablo ile yüklenmez uydu işi yapan arkadaşlara sorun ona göre ayarlanmış kablo ile yazılım atın en ufak problem olmaz.ben oyle yaptım

Yorum yap

acmiadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  rs 232 normal capraz kablo ile yüklenmez uydu işi yapan arkadaşlara sorun ona göre ayarlanmış kablo ile yazılım atın en ufak problem olmaz.ben oyle yaptım
                  arkadaşım benimde başıma geldi 232 soketini bordla birleştiği yerde fabrikasyon hata var soketin altı kısa devre kıssa devreyi çözün sorun kalmaz

Yorum yap

cihazın boardında kısa devre göremedim bir sorun yok ama ASH sorunu kalkmadı

Yorum yap

arkadaşlarım ash hatası önemli deyil cihaza fazla yazılım yüklenince oluyor benim başıma geldi yazılım düzgün olarak çihaza yüklenmişse sorun yok yükleme bitinçe ash yazsın önemli deyil fişi çek biraz bekle sonra fişi tak cihaz açılacaktır bir sorun olmaz ben çok yazılım attım bir sorun yok bu cihazlar böyle bilgi olsun diye yazdım iyi çalışmalar kolay gelsin

Yorum yap

rs 232 kablonun ucları tersse ondan yapar veya bundan baska baglı kablo varsa kablo uclarını söyle baglayın 2-3 3-2 5-5

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X