• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

netalara biss keyi gireme(kumanda ile)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• netalara biss keyi gireme(kumanda ile)

neta cihazlara biss keyi girmek için sırası ile şu işlemler yapılır.önce keyi girilecek kanalın üstüne gelinir.0 epg yada 0 sat ile cas açılır biss bölümüne girilir.netaların biss bölümünde ident yoktur.sadece 12 haneli key bölümü vardır.gelelim 16 rakamlı keyi 12 rakama düşürmeye.3A 5A 00 03 14 AC C5 31 değilde en son ve ortadaki iki rakam yazılmayacaktır.3A 5A 00 14 AC C5 şeklinde yazılacak kanalın üstünde 20 saniye kadar beklenilecek keyi cihaz hafızaya alacaktır.hepinize kolay gelsin. not: verilen key örnektir hiç bir kanalı açmaz .
    HERKEZ BİRGÜN FENERLİ OLACAK AMA 364 GÜN 6 SAAT BEŞİKTAŞLI

peki starda şampiyonlar ligi maçını izlemek için hangi kodu girmeliyiz lütfen koduda koyarmısın teşekkür ederim şimdiden.

Yorum yap

arkadaşlar troya 2 cı kullanıyorum yeni yazılımı yükledim ama cas bölümünde keyker yok *** edit ten yüklemeye çalışıyorum çihazla baglantı kurulmuyor yardımcı olursanız sevinirim tşk.

Yorum yap

slm netanewlıne plus var bende hangı yazılımı kullanıcam emu için tesekkurler acil cevab lutfen

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X