• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

irdetomodülüm var bunu nasıl proğramlayabilirim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• irdetomodülüm var bunu nasıl proğramlayabilirim

irdeto modülüm var bunu phonex programer ile nasıl programlarım
    uydu ya taktığımda iç menüye girmek istediğimde şifre istiyor çok şifre denedim ama ana şifreyi bulamadım şifresini nasıl bulabilirim
    yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

ozdenkadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uydu ya taktığımda iç menüye girmek istediğimde şifre istiyor çok şifre denedim ama ana şifreyi bulamadım şifresini nasıl bulabilirim

Mrb;

irdeto modüllerde phonex ile programlaması yapılmaz cas3 veyada cas2 kullanmanız gerekmektedir.

Yorum yap

irdeto modüle hiçbir şekilde yükleme yapılmaz arkadaşım cas3 adon kart ile sadece flash dump yazabilirsiniz...
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ozdenkadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Ana şifre 6962 de ama ne işine yarıyacak bilmiyorum.
        150 CM Parabol-Goldmaster LNB-Powerjack 18'' Hareket Kolu-MOTOSAT Pozisyoner-Next MiniX HD Blue-TOSHIBA 32LV833G LCD TV
        MALİK SAATÇI

[/I][/B]
        Keman hakkında bilgiler için:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X