• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vBulletin Lisans Devretmek...?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vBulletin Lisans Devretmek...?

Lisansı başka birine nasıl devrediyoruz?

Anlatırsanız sevinirim,şimdiden teşekkür ederim...

Vbulletini Alan kişinin oluyor lisans ama başka sitede kullanmak için www.vbulletin.com a giriş yapıp bilgileri düzenleyebilirsin....

Yorum yap

uyorum nerden yapıcam,organik81 sen bi el at msn yok ulaşamıyoz sana...

Yorum yap

- http://members.vbulletin.com/ kısmına gir

- Sayfanın altına şöyle bir yazı vardır; "Note: If you require any of your contact details to be changed, please contact support using this form" .. ordaki "form" kelimesi link şeklinde, ona tıklayarak ticket bölümüne ulaşırsın..

- Burda ingilizce olarak lisansı devretmek istediğini ve devredilecel kişinin ismini ve email adresini vereceksin, onlar gerekeni yapıp email yoluyla bildirecek.. bu şekilde lisansın sahibi değişecek..

(ingilizce konusunda sıkıntı olursa ne tür bir metin yazman gerektiği konusunda yardımcı olabilirim)

- Daha sınra gene ana sayfayı açacaksın; sağ atarfta "License Options" yazan kısmın altında "Edit License" kısmına tıkla; buradan da, lisans hangi URL, site veya foruma devredilecekse onun adresini girip kaydedeceksin.. bu şekilde de lisansın ait olduğu site değişecek..

Yorum yap

URL değişmeyecek tamamen siteyi devrediyorum anlayacağın.

İngilizce metini yollarsan sevinirim...

Yorum yap

Hello ; I'm going to give my vBulletin licence to my friend. So I want my customer account's informations to change with my friend's informations (name, e-mail etc...). Please do the required changes with which I gave below.. Regards..

New account informations ;

"Buraya da kime devredeceksen onun bilgilerini yaz; adı soyadı, email adresi.."

Yorum yap

Çok saol dostum ellerine sağlık...

Yorum yap

abi bu bilgiler için çok teşekkür ederim bide şöle bişey var bi arkadaşın elinde aynı hesapta 7 lisans var onlardan birinide devredebilir dimi bu yolla

Yorum yap

ben 2. el lisans arıyorum msn adresim
                  [email protected]

Yorum yap

Satılık vBulletin lisansı var başka bi iş için bi tane daha almıştım elimde lisansıın birini satıyorum.(ve şu an için acil paraya ihtiyacım var) yeni lisans alıcaklar veya almak isteyenler özel mesaj atabilir.
                    Saygılar

Yorum yap

organik usta benim panelde bu yazıyor... Welcome to the vBulletin Members' Area. Your customer number is *******

As a holder of a valid and active vBulletin license, you are entitled to download the latest version of the software from this private members page. To enable this option we require you to enter the URL of where your forums are installed or where you intend to install them. Please use the Edit License or Submit URL links.

Yorum yap

birde bu yazıyor lisansı 2, el saim gülerden almıştım ayarların arasında organik81 yazıyor

aydınlatırmısın...

Yorum yap

digimy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          organik usta benim panelde bu yazıyor... Welcome to the vBulletin Members' Area. Your customer number is *******

As a holder of a valid and active vBulletin license, you are entitled to download the latest version of the software from this private members page. To enable this option we require you to enter the URL of where your forums are installed or where you intend to install them. Please use the Edit License or Submit URL links.
                          Sağ tarafta yazan Edit License kısmına tıkla ve forumunun adresini yaz, kaydet. Bu forumun lisanslı olması için yeterli olacaktır.

Aynı sayfada Display in online links system kısmı da Yes olarak işaretle.

digimy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          birde bu yazıyor lisansı 2, el saim gülerden almıştım ayarların arasında organik81 yazıyor

aydınlatırmısın...
                          Saim Gürel'e zamanında kurulumda yardım etmiştim ama hangi ayarlarda organik81 yazıyor onu hatırlamıyorum ? config dosyasında yazıyorsa önemli değil onu değiştirebilirsin. Farklı isimde veritabanı ve kullanıcı oluşturup ona atayabilirsin..

Yorum yap

Edit License ilk aldığımda editlenebiliyordu ama şimdi orasıda gözükmüyor edit yazmıyor artık... ?

Yorum yap

Ozaman destek ekibine bir ticket at ve durumu açıklamalarını rica et..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X