• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Domain Taşıma Hakkında!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Domain Taşıma Hakkında!!!

Selam arkadaşlar Biliyorum Konuyu Apayrı yere taşığımı biliyorum fakat Domain ile ilgili bölüm yok olduğu için bana en yakın gelen bölüm burası şimdiden özür dilerim ve yardımlarınızı beklerim
    benim ****.com diye bir domainim mevcut bu domainim eskiden bir kazıkcı hosting firmasından almıştım ki o zaman bilmiyordum kazıkçı olduğunu domaininde yıllık ödemesine az kaldı nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum ve ben isimtescil ile görüştüm adamlar taşınır diyor fakat taşıyamıyorum nasıl yapacağım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim domaini nasıl isimtescil e taşırım bilgisi olanlar varsa yazarsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Domaine ait "Transaction ID" denilen domain şifresi vardır onu bilmen gerek. İkinci bir nokta ise, domainin kilitli olmaması gerek yoksa taşınamaz. Domainin şifresini bilmiyorsan aldığın yerle görüş versinler. Bu şifreyi kullanarak isimtescil'den üye olup transfer talebinde bulunup transfer edebilirsin..

Yorum yap

DOmain kilitli Değil organik abi domain benim üzerime istediğim gibi giriyorum yalnız domain şifresi :S yok galiba ama domain paneline girdiğim gibi şifre aynısı değilmidir? Bi resimli anlatım olarak nereye tıklayacağımın yörüngelerini veya yazı olarak yapabilirseniz sevinirim çünkü ilk defa domain taşıyacağım bilgim yok

Yorum yap

Domain paneline girdiğin şifre hangisiyse taşıma için de kullanılan şifre odur. isimtescil'e transfer edeceksen alttaki gibi yap sırasıyla ;

- isimtescil.net 'ten ücretsiz üyelik al.
        - kullanıcı adın ve şifrenle giriş yap
        - "Domain Transfer" kısmından sırasıyla yönergeleri takip et.

okadar teferuatlı değil zaten.. kolaygelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X