• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Benzine zam geliyor

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Benzine zam geliyor

Kurşunsuz benzinin çıplak rafineri çıkış fiyatı, yüzde 3,6 oranında zamlandı.

Yarından geçerli olmak üzere yapılan düzenlemeyle benzinin çıplak rafineri çıkış fiyatı metreküpte 544,21 YTL'den 563,87'ye yükseldi.

Kurşunsuz benzinin KDV, ÖTV ve gelir payı dahil fiyatı ise 2 bin 251,48 YTL'den 2 bin 274,67 YTL'ye yükseldi.

Zammın
    pompa fiyatlarına yaklaşık yüzde 1 oranında yansıması bekleniyor
    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

neye zan gelmiyorki....hükümet başa gelirsek hükümette bulunduğumuz sürece hiçbir ürüne zam yaptırmayacağız dedi her ürünlerin her birine defalarca zam geldi...birde enflasyon düştü diyor...enflasyonun düştüğünü ben bu ürünü bu gün aldı isem aynı ürünü bir sene sonra ayni fiata alabiliyorsa ozaman enflasyonun düştüşünü anlarım...sürekli zam yapılan şeyler zaten enflasyonu kamçılar....slmlar...

Yorum yap

güzel bir haber degil yinede saol arkadaşım...
      Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
      Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
      Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
      Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
      Ö.HAYYAM

Yorum yap

gelir benzine de zam gelir daha demin ekmek aldım ekmeğede zam gelmiş çiftli ekmek 70 ykr olmuş allah sonumuzu hayır etsin inşallah... seçim öncesi böyleyse seçimden sonra daha ne zamlar gelir bilinmez artık... umarım çiftçinin aşağılanışı, çiftçilerin gelirlerinin düşmesi, şehit babalarının aşağılanmaları unutlmaz o sandık başında..

Yorum yap

zaten hiç sürpriz deyıl alıştık artık.paylaşım için sağol.

Yorum yap

serginho_ist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            gelir benzine de zam gelir daha demin ekmek aldım ekmeğede zam gelmiş çiftli ekmek 70 ykr olmuş allah sonumuzu hayır etsin inşallah... seçim öncesi böyleyse seçimden sonra daha ne zamlar gelir bilinmez artık... umarım çiftçinin aşağılanışı, çiftçilerin gelirlerinin düşmesi, şehit babalarının aşağılanmaları unutlmaz o sandık başında..

arkadaşım sen nerde yaşıyorsun biz tekli ekmeye 50 ykr ödüyoruz

ayrıca çok çabuk unutuyorsunuz bir gecede bankaların hortumlanıp dolarların 2-3 katına çıkması.her gün zam gelmesi

BENCE TURGUT ÖZALDAN SONRA GELEN HÜKÜMETLERİN İÇİNDE
            KÖTÜNÜN İÇİNDE EN İYİSİ BU HÜKÜMET
            saygılar

Yorum yap

çok durdular zaten kaşıkla verip kepçeyle geri alıyorlar

Yorum yap

Bu forumda siyaset olmaz arkadaşlar. Bizim işimiz siyaset de değil, forumumuzda siyasetle ilgili bir bölümde olmadığına göre, burada sadece bilginiz olsun diye verilen bir mesajı başka başka yerlere çekip, amacından saptırmanın bir manası yok.
                Konuyu kapatıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X