• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Eski opos kartı nasıl kulanılır

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Kış gününde aracınızın camını buzdan kazıyabilirsiniz çok pratik....

Yorum yap

yeni sistem kartlar piyasaya cıkar yakında bunkardan ancak ustaya katılıyorum anahtarlık olur

Yorum yap

bu konu bu kadar surdu pes dogrusu... herkes bisiler soluo yorum yapio bende yapayim o zaman... arkadaslar adamlar istiyor istemiyor muhabbetini gecelim lutfen teknoloji yerinde durmuyor... 1 ay onceki teknolojiyle su anki arasinda daglar fark var bu yuzden gunun sartlarina gore dusunup hareket edelim lutfen... 3 senedir bir suru kanali emu ile seyrediyorduk simdi eser kalmadi... o zaman cihaz satan firmalarmi kazikladi milleti ? hayir yanlis algiliyorsunuz... olay gayet kolay birileri ugrasiyor birseyler yapiyor cozuyor ve bunu paylasiyor... dileyende yararlaniyor... he bunun bedeli var mutlaka olacak... bedava nasil olabilirki zaten doganin kanununa karsi cikmayalim lutfen... ozellikle soyluyorum kimse ozellikle bi karti X kanalini actirip 3-6 ay sonra actirmama gibi bi durum olamaz... kolay gele...
        -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

yugo kardeş söylediklerine aynen katılıyorum.sanırım konuyu en iyi şekilde noktalamışsın.herkese saygılar.

Yorum yap

arkadaşlar turşusunu kuracaklar kursun.+anahtarlık yapacaklar yapsın ben hiç birşey yapmıyorum.

Yorum yap

Fazla kart göz çıkartmaz .İleride farklı bir gelişme olur, kullanılabilir.Sakla oposu gelir zamanı...

Yorum yap

araba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Fazla kart göz çıkartmaz .İleride farklı bir gelişme olur, kullanılabilir.Sakla oposu gelir zamanı...
                ne gelecek zamanı arkadaşım. Bir tane site de okudum. Beyfendilerin opos tan karınları doymuş PHYTON a geçiyorlarmış.

Adnan POLAT ın ünlü bir lafı var. Yukardan kimler izin verdi de bundan sonra PHYTON dan devam edilecek. Yer mi bundan sonra bu kadar mağdur?

Arkadaşlar lütfen kanmayın bundan sonra..

Adamlar kazanamadıkları parayı bu yollardan kazanmaya çalışıyorlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X