• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000X CIS Plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000X CIS Plus

Değerli arkadaşlarım;
    Next 2000X CIS Plus cihazıma 22112006 yazılımını yükledim, hazır kanal listesini işlem sıralamasını doğru yaptığım halde yükleyemiyorum.Yardım ederseniz memnun olurum.Saygılarımla
    Türkoğlu

Yeni yazılımlarda kanal listesi yüklenemiyor malesef. Tekrar taratmanız gerekir

Yorum yap

halil.ozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Değerli arkadaşlarım;
      Next 2000X CIS Plus cihazıma 22112006 yazılımını yükledim, hazır kanal listesini işlem sıralamasını doğru yaptığım halde yükleyemiyorum.Yardım ederseniz memnun olurum.Saygılarımla
      Her yeni yazılıma göre yeni kanal settings yapılması gerekiyor bu nedenle daha önceki yazılımda cihazdan aldıgınız kanal settings yeni yazılıma uymaz..
      Ancak yeni yazılıma göre baska biri tarafından hazırlanan kanal settingsi cihazına yükleye bilirsin yada cihazını kanaları kendin otomatik kurulum yaptırmalısın ..

Yorum yap

Konu ile ilgili sorumu cevaplayan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
        Selam ve saygılarımla
        Türkoğlu

Yorum yap

merhaba arkadaşlar
          bende 2000x Cıs Plus var cihaz elektrik kesildiğinde veya cihat kapatılıp açıldığında çalışmıyor birkaç kez açıp kapattığımda 8888 falan gibi yazılar çıkıyor defalarca açıp kapatıyorum rast gelirse düzeliyor.Bu arızanın neden kaynakalandığını ve giderilmesi konusunda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk.ler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X