• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kendi profilimi göremiyorum giriş yetkiniz yok yazıyor

aktive olmadan önce denediyseniz olabilir. Şuan aktif görünüyorsunuz sorun yaşamamanız gerek. Tekrar deneyin..

http://www.mach1digital.com/351/member.php?u=1530

Yorum yap

Aynı Sorun Bende de var...

Forum Mesajı

Mack, bu sayfaya giriş yetkiniz yok. Bu birkaç nedenden olabilir:

Üyelik yetkileriniz bu sayfaya girebilmeniz için yeterli olmayabilir. Bir başka üyenin mesajını editlemeyemez, yönetici yetkisi gerektiren veya yönetimle ilgili olan bir bölüme giremezsiniz.

Mesaj atmaya çalışıyorsanız, Yönetici (Admin) üyeliğinizi geçersiz kılmış olabilir veya aktivasyonunuz henüz gerçekleşmemiş olabilir.

Çıkış Yap Ana Sayfa

Yorum yap

arkadaşlar düzelir.ufak tefek sounlar bunlar.degerli arkadaşlarımıza sorunu ilettiginizde hallolur.saygılar...
        İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

organik hocamız bu işlerle ilgileniyor zaten başka söze gerek varmı!
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Ayarları gözden geçirdim şuan bu konuda sorun yaşanmaması gerek.. Sevgiler..

Yorum yap

Çok saol organik81

PM atmıştım ama yine unutmuşsun galiba http://www.mach1digital.com/351/topXstats.php hala çalışmıyor

Yorum yap

Evet unutmuşum düzelttim şimdi.. Okadar yapılacak şey oluyor ki hangi birine bakacaz yetişemiyoruz..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X