• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultra cihaza sofcam atmak resimli

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar bugün ilk defa başıma geldi farklı tarihli 2 tane softcam dosyası vardı masaüstünde ben herşey normal gibi çalıştırdım programı attım softcamı gitip taktım d+ yok nasıl olur diye düşünürken yeni klasördeki keyfle yi çalıştırmama ramen gidip eski tarihli dosyayı gördüğünü fark ettim dkkatli olun benimgibi uyduyu 2 de bir söküp takmamak için eski sofcam dosyalarını silin veya menüden tarihe iyi dikkat edin
    saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
    ultra fan clup

Yorum yap

bilgilendirdiğin için sağol
      Next 9000 Ultra
      Next 9000 cı
      Next 9900 cıs
      SkyStar 2

Yorum yap

muti74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar bugün ilk defa başıma geldi farklı tarihli 2 tane softcam dosyası vardı masaüstünde ben herşey normal gibi çalıştırdım programı attım softcamı gitip taktım d+ yok nasıl olur diye düşünürken yeni klasördeki keyfle yi çalıştırmama ramen gidip eski tarihli dosyayı gördüğünü fark ettim dkkatli olun benimgibi uyduyu 2 de bir söküp takmamak için eski sofcam dosyalarını silin veya menüden tarihe iyi dikkat edin
        saygılarımla
        Muti74 arkadaş günde 2 defa softcam attığımıza göre ekranı boşuna meşgul etmemesi ve yanlış dosyayı atmamak için ben 2 cihazıma atar atmaz silerim en doğrusu o güzel tespit...Kolay gelsin.

Yorum yap

arkadaşlar bu gün (15.05.07 tarihli) verilen sofcam dosyasını 9000 ultra ya yükledim ancak hotbird deki hiç bir kanal açılmaz oldu.Neden olduğunu çözemedim.yüklemeyi doğru yaptım. yardım bekliyorum.
          :byeeee:

Yorum yap

f-1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar bu gün (15.05.07 tarihli) verilen sofcam dosyasını 9000 ultra ya yükledim ancak hotbird deki hiç bir kanal açılmaz oldu.Neden olduğunu çözemedim.yüklemeyi doğru yaptım. yardım bekliyorum.
            Sistem bilgisine gelip emunun açık olup olmadığını kontrol edermisin arkadaşım

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
            ultra fan clup

Yorum yap

softcamı deneyip sonucunu yazacağım

Yorum yap

softcam

arkadaşlar softcamı attım hiçbirşey farketmedi bana yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

(Sistem bilgisine gelip emunun açık olup olmadığını kontrol edermisin arkadaşım)
                  sevgiliilginize tşk ederim.emu aktif ti. tekrar yazılım attım sorun düzeldi ancak sofcamı tekrar yükleyince yine aynı sorun oluşuyor. yani şifreli hiçbir hotbird kanalı açılmıyor.

Yorum yap

(Sistem bilgisine gelip emunun açık olup olmadığını kontrol edermisin arkadaşım)
                    sevgili muti74 ilginize tşk ederim.emu aktif ti. tekrar yazılım attım sorun düzeldi ancak sofcamı tekrar yükleyince yine aynı sorun oluşuyor. yani şifreli hiçbir hotbird kanalı açılmıyor. slmlar.

Yorum yap

f-1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sevgili muti74 ilginize tşk ederim.emu aktif ti. tekrar yazılım attım sorun düzeldi ancak sofcamı tekrar yükleyince yine aynı sorun oluşuyor. yani şifreli hiçbir hotbird kanalı açılmıyor. slmlar.
                      Arkadaşım hangi sofcamı atıyorsun? yani eğer softcamda bir sorun varsa sofcamı ekleyen arkadaşa söyleriz bakar daha önce birkaç kezde olmuştu tasarım ve uzm@n arkadaşların vermiş olduğu softcam dosyalarını deneyin sorun olmaması gerekir
                      saygılarımla

ultra fan clup

Yorum yap

merhaba, guncel softcam dosyalarini hangi linkten indriebilirim, yukarida verilen linklere giremiyorum.
                        tesekkurler

Yorum yap

dostlar ustaların verdiği softcam ve emukeyleri dünden beri cihaza aktaramadım cihazın pavır tuşuna basın stb ye alın cihazla ps arasında bağlantı kurulamadı diye bir yazı çıkıyor daha sonra hata yazıp kapatıyor ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler 9000xcam ultra
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

güncel softcamleri hangi linkten alacagız?teşekkürler

Yorum yap

tekno33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              güncel softcamleri hangi linkten alacagız?teşekkürler
                              burda cihazına uygun alanı indir http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                dostlar ustaların verdiği softcam ve emukeyleri dünden beri cihaza aktaramadım cihazın pavır tuşuna basın stb ye alın cihazla ps arasında bağlantı kurulamadı diye bir yazı çıkıyor daha sonra hata yazıp kapatıyor ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler 9000xcam ultra
                                Softcam atmadan önce cihazını standbye durumuna al ve Keyfly 1.72 çalıştır. Yüklenecek dosyayı, Dosya Aç bölümünden göster ve STB Kontrol Et yazan yere tıkla PC ile bağlantı kurulsun daha sonra PC'den Receivere yazan yere tıkla keyler cihaza gider.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X