• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KYOTO cihazları ile ilgili sorunları burada toparlayalım

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• KYOTO cihazları ile ilgili sorunları burada toparlayalım

Forum içersinde konu kirliliği olması için kyoto arıza ve yazılımsal sorunlarını burada toparlayalım.

Kyoto,lara yazilim var,miki

Yorum yap

kyoto 9900 skart ile çalışmıyor.bilgi verirmisiniz..teşekkürler...

Yorum yap

arkadaşlar kyoto 9900+ larda Er15nedir?
        bu sorunu nasıl hallederim?

Yorum yap

Merhba Kyoto 8350S'de hiç sinyal göreöiyorum ne yapmam gerekiyor teşekkür ederim.Yalnızca Türksat kullanıyorum iyi geceler

Yorum yap

mhyorgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar kyoto 9900+ larda Er15nedir?
            bu sorunu nasıl hallederim?

tuner arızasıdır er15

operaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merhba Kyoto 8350S'de hiç sinyal göreöiyorum ne yapmam gerekiyor teşekkür ederim.Yalnızca Türksat kullanıyorum iyi geceler

lnb den veya tesısatdan olabılırmı bu cıhazlar kolay kolay arızalanmaz eger tesısatında yoksa..
            0216 305 4 305 ile baglantı kurunuz yardım alacaksınızdır...

Yorum yap

[QUOTE=Kabus_34;144818]tuner arızasıdır er15

lnb den veya tesısatdan olabılırmı bu cıhazlar kolay kolay arızalanmaz eger tesısatında yoksa..
              0216 305 4 305 ile baglantı kurunuz yardım alacaksınızdır...

[/QUOTAntetnin ucunu başka bir receiver'a takınca çalışıyor bir de Türksat'ın ana uydu ayarlarını öğrenebilirmiyim?Belki de ondan sinyal gelmiyordur.Teşekkür ederim

Yorum yap

0216 305 4 305 den yardım alman lazım mesaı saatı ıcınde cunku ben cıhazı hatırlamıyorum bıle artık maleseff..

Yorum yap

Kabus_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  0216 305 4 305 den yardım alman lazım mesaı saatı ıcınde cunku ben cıhazı hatırlamıyorum bıle artık maleseff..

yine de ilgiendiğiniz için teşekkür ederim

Yorum yap

9950 DPCI için yeni yazılım var mı acaba? Forumdaki yazılım oldukçe eski de! Selam ve saygılarımla.

Yorum yap

warsoft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      9950 DPCI için yeni yazılım var mı acaba? Forumdaki yazılım oldukçe eski de! Selam ve saygılarımla.

malesef cıhaz ıle alakalı yenı bırsey yok emu destegıde olmayan bır cıhazdır onerım bır modul kullanmanız ve cıhaza sureklı TP guncellemesı yapmanız baska bır eksıgı gedıgı olmaz..

Yorum yap

acil yardımmmmm kyato skat ve tüner yerinde resim yok bana acil yardımmmm

Yorum yap

4053 ve besleme arızası var !!!

eger ımkanın varsa 0216 305 4 305 den yardım alabılırsınız kı netıcesınde sanıyorumkı tamırden de anlamıyorsunuz !!! bu demektır cıhaz servıse gıdecek

Yorum yap

kyoto 7700 fta yazılım arıyorum.mümkünmü acaba.

Yorum yap

bari 8550dapcı yavaş en azından umu yükliyebilsekte kanal izlesek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X