• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ad@soyad" şeklinde "MSN" açmak istiyenler......

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ad@soyad" şeklinde "MSN" açmak istiyenler......

Arkadaşlar. forumda aradım fakat bulamadım. var bir konu ama onda ücretli maillerden bahsediyorlar. benim konu "ad@soyad" şeklinde msn açma.
    belkide bir çoğunuz biliyordur. ben yinede anlatmak istedim.Diğer msn lerden farkı sadece mail adresi değilde sadece msn olarak kullanılması. mail gelmiyor. gelse bile okuyamıyoruz. msn de konuşun. mail atacak olan kişiye başka adres verin olsun bitsin.
    istediğiniz gibi msn açabilirsiniz. ben resimlerde anlatmaya çalıştım. zaten açmak kolay. sizinde "ad@soyad" şeklinde msn niz olsun.

bu resim karşımıza çıkacak olan ilk sayfa.

2.resimde ben örnek olarak "[email protected]" şeklinde verdim. istediğiniz gibi yazabilirsiniz.

3.resim. msn adresimizi onaylamak için.

4.resimde mail hesabımızı onaylamamız için mail gelecek diyor. ama öle bişey yok. palavra sadece msn...

5.resimde kişisel bilgilerinizi değiştirmeniz için.

alabileceğiniz msn adresleri olarak
    *****ornek*****

[email protected]
    [email protected] [email protected]

Yani kısacası. ne isterseniz. sonunun "com" veya "net" olması önemli değil. sonunda istediğinizi yazabilirsiniz.

Böle bir "MSN" açmak için alttaki link i tıklayabilirsiniz.

ad@soyad "MSN" almak için tıklayın......

Ve msn adresiniz hazır. güle güle kullanın...

KOLAY GELSİN....dunkes: dunkes: dunkes: dunkes:
    ReiNa WaSssSSsSSSSsSs HEeEeEEeAaaaAAaaRRrRRrRRrRREeEEEEeeEEE....?????

kardeş çok sağol yaa ... mükemmel..teşekkürler... yalnız msn deki adının yanında e-posta adresi doğrulanmadı diye yazıyor,onu nasıl düzelticez yada onu kaldırmak,silmek mümkünmü acaba...bilgin varsa o konudada yardımcı olursan çok sevinirim.teşekkürler...

Yorum yap

Çok güzel. Harika. Herkese tavsiye ediyorum.

Yorum yap

Saolasın kardesım elıne saglık cok guzel anlatımm...

Yorum yap

teşekkür

Yorum yap

Hocam sağolda e-posta adresi doğrulanamadı yazıyor bu msnde bir kısıtlama getirir mi?

Yorum yap

mail adresin gerçekten bulunamadıgı için sende güncelleme yapamayınca bilgilerini ,,,,mail adresine dogrulugun onaylanması için mail gönderemeyince MSN nin de o şekilde yazması normal bi olay........
              Computer High Engineer
              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
              Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
              Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

bildigim kadari ile bi ay icinde dogrulatmayinca hesabi kapatiyor msn
                goldmaster 80900 MAĞDURU
                Artık CCCAM kullanıyorum

Yorum yap

teşekkürler saol
                  Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
                  Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
                  Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
                  Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
                  Ö.HAYYAM

Yorum yap

paylaşım için teşekkurler

Yorum yap

olmuyor kardes @hotmail.com veya msn.com gibi oluyor. bosuna ugrasmayın diye yazıyorum bu bilgiyi

Yorum yap

bu şekilde e-posta adresi doğrulanmadı der ayrıca arkadaşın vermiş olduğu bilgi gibi 1 ayda kapanmaz sınırsız olarak kullanabilirsin fakat mail özelliğini kullanamazsın ayrıca mail özelliğini kullanmak isteyenler örnek veriyorum mesela [email protected] diye bir adres aldığınız burada uzantı mehmet olduğu için www.mehmet.com adlı internet adresi alırsanız mailiniz aktif olur aksi takdirde mail özelliğini kullanamazsınız

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

Bakın

costel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            kardeş çok sağol yaa ... mükemmel..teşekkürler... yalnız msn deki adının yanında e-posta adresi doğrulanmadı diye yazıyor,onu nasıl düzelticez yada onu kaldırmak,silmek mümkünmü acaba...bilgin varsa o konudada yardımcı olursan çok sevinirim.teşekkürler...
                            kardeş ben onun yolunu buldum messenger plus live indircen ondan sonra orda script indir var ordan indirilmeye göre gözat var ordan name editor die bi prog var bu progla istediin nick i yazabilirsin işte bu kadar basit hemde renkli felan yani ok aynı zamanda e-posta doğrulanamadı yazısı kalkıor işte bu kadar :firca:

alın buda linkleri
                            http://www.msgpluslive.net/scripts/by-downloads/

NAME EDİTÖR OLANI İNDİRİN SONRA ALIN İSTEDİİNİZ NİCKİ YAZIN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X