• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TÜrksat ArŞİv>>>31-10-2005/25-02-2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dartanyan113 Nickli Üyeden Alıntı
    şu an bakamadım da kaçkar tv yerine mi onun frekans aralığından mı yayın yapıyor

kaçkar tv ve yıldız tv aynı frekansta ayrı ayrı yayın yapıyor.

Yorum yap

• ***Güncellenmiştir***
      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

• jojo şu an cw.şifreli,elmax fta yayında...
        Forum Kuralları

Yorum yap

• Güzel bir yayın gibi görünüyor, bakalım tam yayın akışından sonra neler olacak; zaten Türksat ta yıl sonuna kadar bayaa bir değişim var gibi, hayırlısı

Yorum yap

• kardeş o kanal chrptoworks dt platform kanalıdır.izleyemezsiniz.ayrıca forumumuz da pek bahsedemezsiniz platform olarak bu kanal ve kanallardan.ama küçük bir bilgi daha önceden bir sistem üzerinden izlenebilmekte idi şimdi bu sistem çökertildiği için artık yok.bilginize.

Yorum yap

• kardeş kusura bakma forumda uzun zamandır yer alan bir kişisin zannedersem.farketmemişim.ama ben kendimce bilgileri verdim.doğruluğuna inandığım ikinci mesajı da çok bilmiş bir kişi olarak değerlendirilmemek için yazdım.saygılar.

Yorum yap

• @EFSİE.m.x;
                Sıcak ilgine ve içten cevaplarına tşk. ederim. Bir ara jojo şifresiz yayında idi. Çocuklar da izliyordu. Çocuklar tatile gidince, yayının şifreliye geçtiğini farketmemişim.
                Cihazı yeniden yüklerken kanalı bulamayınca bir sorayım dedim. Malum, Çocular gelince ilk bakacakları şey. Panik yapmamın tek sebebi odur ...

Yorum yap

• Türksattaki 11804/24444 frekansındaki kanalları bulutlu havada seyredemiyorum.

Türksattaki 11804/24444 frekansındaki CNN Türk,DREAM,EURO D,BJK TV,FB TV,EURO STAR,MMC,DHA,DREAM TÜRK,MAX TV,POWERTÜRK,DMG Test 1,FIX TV kanallarını bulutlu havada izleyemiyorum.Sinyal tamamen gidiyor.
                  90lık parabol antenim var çiftli(twin) lnb takılı.
                  Hava açık olduğunda kalite %100 bulut araya girmeye başladımı birden kalite düşmeye başlıyor ve bulut tamamen gökyüzünü kapladımı kalite sıfırlanıyor.
                  Kışın hiç seyredemiyoruz.
                  Diğer hiçbir kanalda sorun yok.Hepsinde kalite güzel ve en yağmurlu havada bile sorun çıkartmıyorlar.
                  Şaşılacak bir durum bulutlu havada ince ayar yapıyorum ama sanki o frekansta hiç kanal yokmuş gibi sinyal olmuyor.
                  Bu sorun çiftli lnbden kaynaklanabilir mi?

Yorum yap

• 12647V Kaçkar FM yeni Apid 259
                    Rizenin Sesi geldi.Apid 260 WEB Adresi www.rizeninsesi.radyosu.com <<Site devre disi yada test asamasinda.Icerik yok!

Yorum yap

• kanalda ses gelmiyor.test asamasinda

Yorum yap

• hala gelmedl bakalım ne zaman gelecek

Yorum yap

• konunun dijital platformla ilgisi yoktur fta olarak verilen yayınlar seyredilebilir sakıncası olmaz,diğer yayınları izlemek isteyenlerde üye olurlar...
                          Forum Kuralları

Yorum yap

• lnb sorunu olabilir,eğer imkanı varsa başka bir lnb ile test edin...
                            Forum Kuralları

Yorum yap

• Doğan grubu en iyi seviyede ki kanallardan birisi sorun @mpl dediği lnb olabilir yada çanak kaymış olabilir

Yorum yap

• liste güncellendi
                                12647V Kaçkar FM ve Rizenin Sesi eklendi...
                                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X