• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

humaxda GS amblemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• humaxda GS amblemi

ustalara danısayım dedim baska bir forumda GS.Fb.amplemleri toh seklinde verivorlar acaba humax atsak sararı varmı tesekkurler:alsana:

Bir zarari olmaz atabilirsin

Yorum yap

tesekkurler deniyecegim:alsana: :yazyaz:

Yorum yap

selam arkadaslar,
        nerden buluyorsunuz GS, FB, BJK,
        hangi sayfadan
        Saygilar

Yorum yap

buradan fakat vermek suc mu bilemiyorum bende yeniyim eger verilmezse birdaha vermem ustalar uyarabilir.beceriksizler board

Yorum yap

ultraaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ustalara danısayım dedim baska bir forumda GS.Fb.amplemleri toh seklinde verivorlar acaba humax atsak sararı varmı tesekkurler:alsana:
            Selam kardes :atmadan önce sende hangi softyani toh yüklü ise onu yüklemen lazim yoksa cihazi bozarsin,ona göre O isi kendinde yapabilirsin,sende yüklü olan hot bilgisayarinda varsa sendeki proramlada yapabilirsin hepsi o programda var BG patcher 2.1 yazan yere tikla sende yüklü olan hot hangisi ise ona istedigin resimleri yükle sonra recieverine Patcher yapar gibi yüklersin zor bir sey degil,baskalarindan aldigini komple almalisin yani önce misal hot 8.0
            original olani yükle sonra gene hot 8.0in reimli olanini yükleyeceksin her halde anlatabildim selamlar sinay_57:alsana:
            Aşık isen yare
            Sakın aldanma agyare
            Düş ibrahim gibi nare
            Bu gülşanda yanan olmaz.
            :tr:

Yorum yap

kardes sagol bende denedim süper paylastıgın icin tesekkurler:sagol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X