• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yt- 8700 CI yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yt- 8700 CI yardım

arkadaşlar yt-8700c aletim var cihaz bilgisinde SDR 3200 C yazıyor 6 mart 2006 yazıyor

sorunum TÜRKSAT1C uydusunu yükleyemiyorum ,sinyal yükselmiyor.başka marka alet takıyorum herşey normal, yt-8700cı aleti takınca sinyal alamıyorum hordbird uydusunda problemim yok.

yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşım sen cihazına güncel bir yazılım yükle sorun çözülmezse servise götür ama o makınaya çok tamir parası isterler
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

bu sorun yüzde yüz yazılımla alakalı.key girişi olmayan yazılımda böyle bir sorun yapıyor.üstesinden gelmek için tp listene 12140 V 4444 ekle güncelleme yapınca tüm kanalları yüklüyor.

Yorum yap

paylaşmak....

Selam arkadaşım servise götürmene hiç gerek yok bu yazılımlarda key menüsü gözükmeyen yazılımlardır yapman gereken ilk önce cihazı fabrika ayarına getirmen daha sonra da dayzek ayarını yaptıktan sonra türksat uydusundan
        12140 v 04444 tps olarak kaydet ve cihazı tarnspoderdan bu frekansa getirdikten sonra güncellemeye gel bütün kanalları tarayacaktır sana kolay gelsin

PAFF---------------------------------------PAFF

Yorum yap

teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için sorunum çözüldü.
          emuyu aktif hale nasıl getirebilirim. aslında gerek yok ama çünkü açık olan kanal yok galiba.genede yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

sizin cihazda emu aktifleme yoktur

Yorum yap

muhooz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için sorunum çözüldü.
              emuyu aktif hale nasıl getirebilirim. aslında gerek yok ama çünkü açık olan kanal yok galiba.genede yardımcı olursanız sevinirim.
              YT-8000 serilerinde emu aktif etme olayı yoktur arkadaşım zaten suan hiç bir şey açmamakta :ters:

Yorum yap

yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. çalışmalarınızda başarılar dilerim .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X