• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

HDTV de D-Smart

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim,kimsenin uşağı değilim,kimseyede hizmet etmiyorum,
    zamanında bizde kaçak seyirler yaptık ama diğer platformun illegal izleyenleri tesbit ettiği takdirde neler yaptığını da duyduk.
    Örneğin bazı kişiler DT kanallarını Bloker kullanarak seyretmişler,daha sonra DT üyeliğini kapatmak istedikleri zaman kartları iade ettiklerinde yapılan balistik incelemede kartın entegresinini üzerindeki çiziklerden illegal kullanıldığı tesbit edilenler,bilişim hakkının maksat dışı kullanilması,korsan kullanım gibi nedenlerle 60 milyar gibi yüksek cezalarla mahkemelere verildiğini duymuştuk.
    Bende D-smart legal üyeliği var,Next 2000 HD cihaza takıp seyrettim ama artık kartın yanma riskinden dolayı seyretmiyorum,mach1 server de üyeliğim var.Hd kanal zevkini server den karşılıyorum.
    100 ytl adamların tabiki işine geliyor,paralarına para katıyorlar,isteyen onları zengin etsin.
    Benim sokağa atılacak 100 YTL param yok.Ben seyretmem.
    sevgili ender
    üzgünüm o anki pisikolojik duruma göre belki kabalık yaptım.
    digitürk sözleşme imzalatıyordu.dsmartın biraz farklı. "abonelik ücreti yok,aidat yook " vb. vaatle başladı. ne yazıkki ülkemizde kurallar işlemiyor. siz digitürkün silinip yazılan kartlardan talep ettiği paradan veya cezadan bahsettiniz. ya ayni digitürkün korsan kart satıp *** sosyası verışınıde biliyormusunuz? vergisiz kayitsiz milyarlarca para aldılar.
    kısacası bizde aklın durakladiği şeyler oluyor. güçlü olan daima haklı?
    ......................................

Yorum yap

mamoste1 kardeş,en büyük sensin.

HD smart kanalları frekansını kontrol edelim,
      11938,H,27500,5/6 arama yapalım.

Yorum yap

HDTV de çok rahat normal D-Smart kartını takarak seyrediyorum

Yorum yap

arkadaslar bu dsmart nasıl seyredecegiz benim next2000esata var ve en son yazılım yüklü olmasına ramen acılmıyor yardım edermisiniz

Yorum yap

yardım

arkadaslar bende next 2000 esata var ama d smartı seyredemiyorum en son yazılım yüklü ne yapmam gerek

Yorum yap

ibo637 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaslar bende next 2000 esata var ama d smartı seyredemiyorum en son yazılım yüklü ne yapmam gerek
              orjinal kartın varsa bakarsın birde bu aralar atak yapıyorlarmış kartı yakıyormuş dikkatli olun yoksa 100 ytlye maloluyormuş

Yorum yap

Şimdi kontrol ettim,hepsi açılıyor,

Next 2000 HDTV 28.10.08 Yazılımı

HD smart kanalları frekansı 11938,H,27500,5/6

Genede seyredemiyorum diyenler varsa;

1-Menü > Girişler bölümüne girin.
                2-Ethernet i seçin
                3-Kumandadan kırmızı tuşa basarak açılan pencerede 1234 tuşlayın.
                4-Açılan menüde herşeyi açık konuma getirip kaydedin

Başka ayara gerek yok,

Yorum yap

ender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Şimdi kontrol ettim,hepsi açılıyor,

Next 2000 HDTV 28.10.08 Yazılımı

HD smart kanalları frekansı 11938,H,27500,5/6

Genede seyredemiyorum diyenler varsa;

1-Menü > Girişler bölümüne girin.
                  2-Ethernet i seçin
                  3-Kumandadan kırmızı tuşa basarak açılan pencerede 1234 tuşlayın.
                  4-Açılan menüde herşeyi açık konuma getirip kaydedin

Başka ayara gerek yok,
                  2000hd cihazda sorun oluyormu sinyalle kartı yakıyormuş başka cihazda bu aralar peş peşe yapmaya başlamışlar bende cihazını alıp kartı kulanacam ama bu sorun yüzünden almıyorum belki modülde çıkarırlar ilerde diye bekliyorum

Yorum yap

Ben Next 2000 süper HD cihazımda bir aydan fazla D-Smart kartı kullanıyorum herhangi bir sorun yok....
                    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Valla dertsiz başınıza dert alırsınız.Kesinlikle önermiyorum.Bizzat yaşanmıştır.
                      Samsung 48J6370 Curved,LG 22MA33D
                      Inverto Black Ultra Twin LNB,120'lik Next Diseqc Motorlu Çanak,90'lık Sabit Eutelsat 7A/7B Çanak,Merkezi Türksat Çanak
                      TBS 5925 TV Kartı,DR HD D15
                      Digiturk Vestel DCR DT 9102,Digiturk Film-Belgesel Paketi
                      Samsung Galaxy A3,Turkcell,Turkcell Superonline

Yorum yap

ne güzel

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben Next 2000 süper HD cihazımda bir aydan fazla D-Smart kartı kullanıyorum herhangi bir sorun yok....
                        bir aydan fazlamı!
                        yoksa kart yanma problemi e-sata lılardamı oluyor,
                        e-sata sızlarda bloker devresi mi var acaba,
                        ozonder35 kardeş çokmu şanslı :efferin::efferin::efferin:

ben uzun süre denemeye cesaret edemiyorum,benimkide e-sata sız,

ozonder35 ,kardeş,hiçmi sorun yaşamadın,açıklarmısın biraz.

Yorum yap

Cihazım e-satalıdır.Şimdiye kadar da herhangi bir problem yaşamadım d-smart cihazı alırsanızda mümkünse next marka d-smart cihazı alırsanız kartta herhangi bir sorun yaşamazsınız...
                          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

ibo637 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            dsmart kartı sarı chip yukarıya gelecek şekilde takar izlersın.

Yorum yap

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben 16 eylülden beri next marka dsmart kartı hd2000 de kullaniyorum. bazı donma problemleri dışında bir sıkıntı yaşamadım. alınır alınmaz, bu kanallar için o paraya değermi değmezmi başka bir konu.
                              ben aldığıma pişmanım. birine satmaya çalışacağım ancak izleniyor.galiba bu gidişle yakında loca moca kalmaz tamamı şifresiz izlenir diye bekliyorum.bu kadar para verilmez arkadaşlar. seslendirme bile yapmiyorlar.çoğu ingilizce.

Yorum yap

Kartın yanmamasının bir unsuru da tabiiki Mach1 üstadımızın 12/09/2008 tarihinde vermiş olduğu yazılımın kendisidir...
                                Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X