• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tüm Uydular Düsük_Yüksek Sinyal

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tüm Uydular Düsük_Yüksek Sinyal

30.0°W_Hispasat - 75.0°E_ABS 2 uyduları arasında kalan, benim 18inç'lik Next kollu motor ve 150 cm'lik parabol çanak antenimle İstanbul’dan alabildiğim uyduların en yüksek ve en düşük sinyal seviyelerini tablo halinde sundum.

Vu Ultimo 4K'nın sinyal göstergesini dikkate aldım.

30.0°W_Hispasat 30W 10917 V 7500 75, tp'sindeki "75" rakamı benim alabildiğim sinyal seviyesini göstermektedir.

Haziran 2018 ayı düzenlemesidir.

Eklenen Dosyalar

Eline sağlık.

Yorum yap

Mesaja 1074 kişi bakmış ama Tasarım Hocamdan başka teşekkür eden yok...

Yorum yap

Bu tablo gerek kendim için gerek forum içinde çok faydalı bir çalışma olmuştur,ki zaten çeşitli açılmış konularda arkadaşlara yardımcı olması için bu konuya yönlendirme linkleri vermişimdir.Konununda sabitlenmesi yararlı bir çalışma olduğundandır,kendi adıma geçikmişte olsa TEŞEKKÜRLER.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Bu liste, herkesin istifade edeceği bir liste değil. Bunu ben de biliyorum. Bu liste motorlu anten kullanan arkadaşlara hitap eden bir liste. Motorlu anten kullanan arkadaşların sayısı azdır ama bu işe gerçekten gönül verenler grubunu oluşturuyorlar. Bu listeden bir kişi istifade edebildi ise ne mutlu bana... Bu ve buna benzer çalışmalar içine giren arkadaşlar, olayın ne kadar çok ilgi gösterileceğinden ziyade belli bir alandaki boşluğu doldurmak için bu çaba içine giriyorlar. Böyle de olması gerekir. Kanser tedavisi ile uğraşanların yanında nasır tedavisi ile uğraşanlar da var. Ben bu mantıktan hareket ettim.
          Takdir eden de sağolsun etmeyen de...

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

motorlu anten kullananlar tablo

yapmış oldugunuz çalışma için ben de teşekkür ederim ,iyi bir çalışma bilhassa motorlu anten kullanaların çok işine yarayacagını biliyorum,ne güzel emegine saygı duyanlarada selamlar.

Yorum yap

çok teşekkürler

Yorum yap

çok teşekürler

Yorum yap

paylaşım için teşekkürler
                    bana göre liste sadece motorlu canak kullananlar için değil diğer arkadaşlarında işine yarayabilir ( güncel kaldığı sürece ) ...
                    İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Elimden geldiğince güncel tutmaya çalışacağım...

Yorum yap

agalık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bu liste, herkesin istifade edeceği bir liste değil. Bunu ben de biliyorum. Bu liste motorlu anten kullanan arkadaşlara hitap eden bir liste. Motorlu anten kullanan arkadaşların sayısı azdır ama bu işe gerçekten gönül verenler grubunu oluşturuyorlar. Bu listeden bir kişi istifade edebildi ise ne mutlu bana... Bu ve buna benzer çalışmalar içine giren arkadaşlar, olayın ne kadar çok ilgi gösterileceğinden ziyade belli bir alandaki boşluğu doldurmak için bu çaba içine giriyorlar. Böyle de olması gerekir. Kanser tedavisi ile uğraşanların yanında nasır tedavisi ile uğraşanlar da var. Ben bu mantıktan hareket ettim.
                        Takdir eden de sağolsun etmeyen de...
                        teşekkürler arkadaş

Yorum yap

guzel bir paylaşım olmuş.tşkler.

Yorum yap

yapmış oldugunuz çalışma için teşekkür ederim

Yorum yap

tesekurler.benım ısıme yarayacak bende motorlu var.bendede lıste var karsılastırma yapayım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X