• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Super Plus YE-2000CX Uydu Ekleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Super Plus YE-2000CX Uydu Ekleme

Arkadaşlar ,

Next Super Plus YE-2000CX uydu alıcımın uydu listesine Turksat 2A ve Turksat 3A uydularını eklemek istiyorum. Ancak uydu eklemenin nasıl yapılacağını bulamadım. Yardımcı olur musunuz ?

Sym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ,

Next Super Plus YE-2000CX uydu alıcımın uydu listesine Turksat 2A ve Turksat 3A uydularını eklemek istiyorum. Ancak uydu eklemenin nasıl yapılacağını bulamadım. Yardımcı olur musunuz ?
    Dostum sen 1c tarat hepsai orda zaten
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Aynı şeyi bende düşündüm fakat 1C - 2A ve 3A uyduları aynı istikamette olmasına rağmen 2A ve 3A'da olan TP'leri 1C'ye ekleyip tarattığım zaman kanallar listelenmiyor

Yorum yap

Aynı şeyi bende düşündüm fakat 1C - 2A ve 3A uyduları aynı istikamette olmasına rağmen 2A ve 3A'da olan TP'leri 1C'ye ekleyip tarattığım zaman kanallar listelenmiyor
        Otomatik Arama bölümünde NIT taramayı açık yapın öyle taratın. Tüm kanallar gelir.

Yorum yap

zaten toplam 214 kanal olması lazım ben 1202 atv frekansında taratıyorum hepsini buluyor
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Otomatik Arama bölümünde NIT taramayı açık yapın öyle taratın. Tüm kanallar gelir.
            Bu NIT tarama tam olarak nedir ? Bu vesile ile bunu da öğrenmiş olayım..

Yorum yap

Sym Nickli Üyeden Alıntı
              Bu NIT tarama tam olarak nedir ? Bu vesile ile bunu da öğrenmiş olayım..
              şebeke arama açık demek

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı
                şebeke arama açık demek
                Yani ?

Yorum yap

dostum netvork aramaya açık eğer senin cihazında bu kapalı ise onu aç tüm arama demektir

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    dostum netvork aramaya açık eğer senin cihazında bu kapalı ise onu aç tüm arama demektir
                    Baktım şimdi kapalı görünüyor.. Hanımın magazin programları bitince tekrar aratıcam.. Sağolasın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X