• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Disecq Motor sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Disecq Motor sorunu

Dreambox 7025 plus ile Disecq Motor kullanıyorum.Ayarlarını yaptım 11 uydu tarattım.Herhangi bir uygudayken Turksat uydusuna dönmediğini düşünmüştüm.Fakat daha sonradan Turksat uydusunda kilitlenme sağlandığını, fakat kanalların açılmadığını tespit ettim.Sorun ne olabilir sizce?

dostum bulunduğun bölgenin merkezine uygun kurman gerekiyor daizek motoru
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Konum olarak doğru durumda.Sadece Turksat uydusuna gelince kanalların açılmadığını tespit ettim.

Saygılar

Yorum yap

Mesut35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Konum olarak doğru durumda.Sadece Turksat uydusuna gelince kanalların açılmadığını tespit ettim.

Saygılar
        türksat frekanslarını kotrol ettinmi sinyal olup olmadına bak .siyal var kanal çıkarmıyorsa kanal listen son limitine kadar doludur radyolardan başlayarak biraz temizle eğer sinyal yoksa çanak ayarın buzulmuştur yada dayzak ayarını kotrol et

ayrıca soruyuda yanlış bölümde sormuşsun uygun bölüme yazarsan daha çok cevap alırsın.
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Konu uygun bölüme kaydırıldı.

Yorum yap

Mesut35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Dreambox 7025 plus ile Disecq Motor kullanıyorum.Ayarlarını yaptım 11 uydu tarattım.Herhangi bir uygudayken Turksat uydusuna dönmediğini düşünmüştüm.Fakat daha sonradan Turksat uydusunda kilitlenme sağlandığını, fakat kanalların açılmadığını tespit ettim.Sorun ne olabilir sizce?

Turksat uydusunda oldugunuzu dusunmuyorum sizin antenınızın veya sıfrelı kanalların uzerinde iken bakıp acmıyor diyorsunuz yaklasık 224 kanal var turksatta bırdaha kontrol edınız
            We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X