• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

solo2 ile iptv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• solo2 ile iptv

merhaba,
    PC üzerinden vlc ile izleyebildiğim m3u linkini iptv.sh ile solo2 ye kurdum. buket de düzgün gelmiş, içindeki linkler de düzgün oluşmuş gözüküyor. fakat kanallarda dolaşında görüntü veya ses yok, özel bir hata da vermiyor.
    ts çalabilmesi için özel bir plugin mi ister?

image blackhole 2.0.6
    makina internete bağlı, ilgili servera ping de çekebiliyorum.
    selamlar

Ayni olayi bende yasadim.mediaplayerda actigim kanallari Bukette yaridan fazlasini acmiyordu. Son çare telnetle kurdum oldu. Yapabilirsen telnetle at dosyayi

Yorum yap

telnet ile neyi kurdunuz?

Yorum yap

Siz nasil kurdunuz bilmiyorum ama bu sekil deneyin
        https://m.youtube.com/watch?v=BgqKwE1S1Ck

Yorum yap

konu iptv yi kurmak olmadığını tahmin ederek, yeni bir blockhole imaj atıp yine aynı şekilde kurdum, bu sefer çalıştı.
          aslında soru belki şöyle olmalı: iptv kurulumu doğru olsa da çalışmaması neden olur? önceden kurulu olması beklenen şeyler neler?

Yorum yap

ben vu+solo2 de iptvyi XC plugen ile izliyorum mükemmel hızlı ve sorunsuz çalışıyor.
            tavsiye ederim.
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X