• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Galatasaray-Olimpiakos maçı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Galatasaray-Olimpiakos maçı

Selamlar

mach1digital.com ailesine yeni katıldım.Öncelikle verdiğiniz yararlı bilgiler için çok teşekkürler.

Kullandığım cihaz Next-Nextstar YE 2000 FTA USB.YArın akşam oynanacak olan Galatasaray-Olimpiakos maçını naklen verecek başka bir yabancı kanal varmı.Eğer varsa BISS *** nedir.

Teşekkürler.

FerrY78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar

mach1digital.com ailesine yeni katıldım.Öncelikle verdiğiniz yararlı bilgiler için çok teşekkürler.

Kullandığım cihaz Next-Nextstar YE 2000 FTA USB.YArın akşam oynanacak olan Galatasaray-Olimpiakos maçını naklen verecek başka bir yabancı kanal varmı.Eğer varsa BISS *** nedir.

Teşekkürler.
    www.liveonsat.com

Öncelikle foruma hoşgeldiniz.
    Bu linkten yayını verecek kanal bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yorum yap

al jazerra sport + 1 veriyo fakat viaaccessle şifrelenmiş çözmek mümkünmü tasarım hocam

Yorum yap

bu kanal zaman zaman verilen dcw şifrelerlerle çözülüyor şansına artık bugün içinde public olursa izlersin...

Yorum yap

al jazerra sport + 1 kanalı hotbird içinde varmı? benmi bulamadım.
          Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içerisinde insan yok

Yorum yap

merakliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            al jazerra sport + 1 kanalı hotbird içinde varmı? benmi bulamadım.
            13°dogu hotbird 6 11179H 275000

Yorum yap

JSTV 1 olarak gözüküyodur büyük ihtimalle

Yorum yap

bu keylerneden çalışmıyor bilgisi olan var mı ?

D 0603:000000:0A8F:0102:0E08::98D465D1AcFeBb650593F9 91CfBcBb46 ;JSC Sports +1
                D 0603:000000:0A90:0103:0E09::98D465D1AcFeBb650593F9 91CfBcBb46 ;JSC Sports +2
                D 0500:000000:132F:041E:1647::98D465D1ACFEBB650593F9 91CFBCBB46 ;JSC Sports +2

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X