• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

43 w -panamsat Tueve / Multivision paketi FTA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 43 w -panamsat Tueve / Multivision paketi FTA

43 derece batıda bulunan panamsat uydusundaki Tueve / Multivision paketi 12658v 28670 fec: 2/3 frekansında bulunan 13 adet kanal şifresizdir.bu paket eskiden hispasat uydusunda mediapark adı altında yayın yapmıştır

saygılar...

BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

sinyaller sendemi geliyor kaçlık çanakla geliyor bu tp deki kanallar.
    şirinyer deydin sanırım yanılmıyorsam!

Yorum yap

f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı
      sinyaller sendemi geliyor kaçlık çanakla geliyor bu tp deki kanallar.
      şirinyer deydin sanırım yanılmıyorsam!
      danger35 dostumun sinyalleri güçlü gelmiş resimdede bizide iyi bir şekilde kapsıyor
      güzel bir paket eski media park paketinde tanıyoruz natura iyi bir belgeseldir

.html]

Yorum yap

@f47xfenerli hayır şirinyerde değilim arkadaşım
        @memorist evet ustad eski hispasattaki mediapark paketi hala fta
        saygılar

Yorum yap

dostum frekansları yazarsanız memnun olurum bilgilendirme içinde teşekkürler
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

özür dilerim şimdi farkettim varimiş
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

evet var ayrıca resimlerdede görülüyor frekanslar arkadaşım

Yorum yap

benim çanak 30w dan sonra önü kapalı
                Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

bence bu uydu için ayrı bir çanak kurulmalı kalite kanallar var

Yorum yap

Havalar düzelsın ılk ışım bu uyduya bı çanak ılave edıcem ama şu an 8 ıncı kata çıkmak çok zor ınşallah fta yayına son vermezler

Yorum yap

DANGER 35 e öncelıkle günaydın arkadaşım öyle sanıyorum kı ızmırlısın ve bu kanalları seyrettığını görüyorum senden rıcam ızmırın neresınden ve kaçlık çanakla bu sınyalı alıyorsun ben bayraklı yenı adlıye nın yanında ıkamet edıyom dünde kemalpaşaovaSINDA ıkı saat uğraştım fakat bulamadım yedığım soğu söylemıcem.

Yorum yap

dostum bende denemek istiyorum izmir konakta yerde müsait hafta içinde kurmaya çalışacam sonucu buraya yazarım

Yorum yap

Yenısayfa dostum hıç kurma çünkü 13.01 20009 tarıhlı flysat tarıhlı haber panosunda bu kanalların hepsı şıfrelenmıştır yazıyor haberın ola.

Yorum yap

VELİ KULECİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yenısayfa dostum hıç kurma çünkü 13.01 20009 tarıhlı flysat tarıhlı haber panosunda bu kanalların hepsı şıfrelenmıştır yazıyor haberın ola.
                            dostum zaten uyduyda bulamadık sanırım 90 lık çanak yetmiyor müsait olmasına rağmen 2 saati geçkin uğraştık yinede bulamadık sağlık olsun bilgilendirme için teşekkür ederim

Yorum yap

Türkiye'den zaten bu uydunun alınabileceğini hiç zannetmiyorum. Ben İç Ege'de 1.70'lik antenle en son 31.5 derece Batı'ya kadar alabiliyorum. Daha sonrasına motor dönmüyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X