• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC Leia24 Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
    Kendi deposundaki tvh çalışıyor.
    Çalışıyor ama 4.2 powervu çalıştırıyor mu? Çalıştırıyorsa ne yapmam lazım. Ben çalıştıramadım Crazyturk Usta.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• Power VU ları oscam 11398 çalıştırıyor.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Power VU ları oscam 11398 çalıştırıyor.
        Teşekkür ederim CrazyTURK. Oscam 11398 i nereden indirebilim. Birkaç yabncı sitede buldum ama zip ile yüklemedi. tvh ve oscam üzerinden hangi ayarları yapmam gerektiğini de bilmiyorum. tvh ve oscam üzerinden ayarlamaları bilmediğim için kanallar açılmıyor.

Yorum yap

• Forumda 398 var yeni 399 da geldi.İlgili bölümde dosyalar var.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Forumda 398 var yeni 399 da geldi.İlgili bölümde dosyalar var.
            İndirdim ilgili yerden ama yüklenirken hata oluştu raporu vererek yüklemiyor. Zip dosyasından yükle ile yüklüyorum. Olmuyor

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=73156

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                Üstad ismini değiştirdiğim halde olmadı. leila23 kullanıyorum. Sıkıntı nerede anlamadım. Yine de teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Yorum yap

• msevis Nickli Üyeden Alıntı
                  Üstad ismini değiştirdiğim halde olmadı. leila23 kullanıyorum. Sıkıntı nerede anlamadım. Yine de teşekkürler ilgilendiğiniz için.
                  Bu http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=73156 linkte nasıl yaptığımı anlattım resimlerde var

saygılar
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Eğer oscamı depodan kurduysan hiç bir isim değişikliği yapmana gerek yok.Zipden çıkaracağın "oscam" dosyasını masaüstüne bir yere çıkar.O dosyayı sftp programı ile
                    "storage/.kodi/addons/service.softcam.oscam/bin" içine atacaksın.Oradaki oscam dosyasını silip bunu atarsan yeni attığın oscam dosyasının üzerine gelip sağ tıkla ve özelliklere gelip chmod değerini 755 yap sonra cihazı yeniden başlat.

[IMG][/IMG]

Yorum yap

Eğer oscamı depodan kurduysan hiç bir isim değişikliği yapmana gerek yok.Zipden çıkaracağın "oscam" dosyasını masaüstüne bir yere çıkar.O dosyayı sftp programı ile
                      "storage/.kodi/addons/service.softcam.oscam/bin" içine atacaksın.Oradaki oscam dosyasını silip bunu atarsan yeni attığın oscam dosyasının üzerine gelip sağ tıkla ve özelliklere gelip chmod değerini 755 yap sonra cihazı yeniden başlat.

[IMG][/IMG]
                      :bravo: OSCam güncel oldu ama kanallar açmıyor. Tvheadend ayarlarını yaparsam olacak galiba

Yorum yap

• Raybuntu/LibreELEC.tv rb-leia

Raybuntu/LibreELEC.tv-rb-leia24
                        09-03-2018

SD Kart
                        https://github.com/Raybuntu/LibreELE...-leia24.img.gz

Manuel Update
                        https://github.com/Raybuntu/LibreELE...-rb-leia24.tar

Yorum yap

• @Raybuntu'ya bugüne kadar verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz.Bu leia24 sürümü @Raybuntu'nun son sürümü oldu.

Yorum yap

• Maalesef WeTek özelinde son builder olan Raymond kardeşimiz projesini sonlandırdı.
                            Artık Resmi Sürümden ya da 3. Parti imajlarla devam edeceğiz.

Ray'e emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum şahsen.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X