• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

golmaster cihazındaki yazılımı pc ye nasıl yedekleniyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• golmaster cihazındaki yazılımı pc ye nasıl yedekleniyor

cihazın içindeki yazılımı nasıl bilgisayar yedekleniyor . birde 9100 fta cihaza 9400 fta yazılım atsam olurmu

yazılımı yedekleyemezsin ama 9100 e 9400 yazılımı atabilirsin
    NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
    NEXT 2000 X PLUS
    NEXT 2005 CI
    NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

Bir şey de ben sormak istiyorum bu konuda! Acaba cihazın içindeki yazılımı kopyalamanın mantığı ne olabilir ki? Ben anlamadım önemli bir artısı varsa anlatır mısınız? Teşekkürler!...

Yorum yap

gimbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bir şey de ben sormak istiyorum bu konuda! Acaba cihazın içindeki yazılımı kopyalamanın mantığı ne olabilir ki? Ben anlamadım önemli bir artısı varsa anlatır mısınız? Teşekkürler!...
        slm diyelim eni bir cihaz çıktı ama o an için orj yazılımı çıkmamış bir zamn sık karşılaştığım bir durum bu .ama emusu var cihazıda emulu kullanıyorsunuz.arıza anında garanti dışına çıkmasın diye. Flash dump yöntem il flaştaki yazılımı alıp kopyalayayıp. ya yine başka cihazlara flash dump yöntemi ile atıyorlar yada rs 232 ver çevirip atıyorlar.sadece böyle durumlarda işe yarayabiliyo arkadaşım.birde tamir geldi cihaz emu denemek istiyosun ama bir aksiliğe karşı elinde orj yazılımıda yok ozamnda flash dump ile kopya almak işe yarayabğliyo mesela kolay gelsin.

Yorum yap

Tekrar teşekkür ediyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X