• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sunny cihazlar ilgili sorunları bu başlık altında toplayalım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sunny cihazlar ilgili sorunları bu başlık altında toplayalım

sunny cihazlar ilgili sorunları bu başlık altında toplayalım
    www.ekolforum.com

degerli arkadasım 8012dcı cihazda sunny uretim hatası yapmış bence.su bakımdan cihazın tüm parçalarını sag arka kısma montajlamışlar ve sol on taraf havada kalıyor.yani bir dengesisizlik var.agırlık sag arka kısımda.bence bunu fabrika en azından sol on tarafa agırlık koyması gerekli.benim gozlemledim bu sorun var bu cihazda.saygılar...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

9030 cihazlardada bir problem var.cihazları bazen arka anahtartan açtığınız zaman tek nokta kalıyor cihazda.bir iki denemeden sonra normal açılıyor.kanal taşımalarda kilitlenmelerde yapıyor bazen.bu cihazlar henüz piyasada tam randıman veremedi bence..
      www.ekolforum.com

Yorum yap

evet arkadasım animasyon olayı yazılımındada sorunlar yasandı.birde sunu soyliyeyim 8012 dcı cok yavaş gordum o sag alttaki sinyalizasyon harita gorunumu hoş olmamış.uydu sinyali gorulmuyor.yani biraz basit düşünmüşler olayı.bakalım kaon cular neler degiştirecek.saygılar...

Yorum yap

düzelir arkadaşlar normaldir yeni bir tabana geçiliyor.
          "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

ustadım oposla sky gömülü yada dışardan mr veya sky takıldığında malum uydudaki radyolarda ses geliyor yaklaşık 5saniye sonra kesiliyor.
            bunu sunyy bordlarda yapmakta sanıyorum yazılımla ilgili bir sorun!

saygılar ...
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Arkadaşlar bir arkadaşım 9040 medelini almak istiyor cihaz özelliklerini tam bilmiyorum ama içinde modul gömülü imiş nası bir cihazdır tavsiye edermisiniz yoksa 7010 veya 7011 serisinimi tavsiye edersiniz.

Yorum yap

940 yeni ve henüz tamamlanmamış bir model.

7010-7011 ise tamamlanmış fakat eski bir model karar sizin
                "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

biraz araştırın arkadaşlar sonra zorduruma düşmemek için.sunny yeni cihazlar cıkardı son zamanda.saygılar...

Yorum yap

Arkadaşlar bende Kaon KSC 511 Cı H/W nosu 12 C1 A5 olan ve Kaon KSF 100 H/W 16 C0 A1 olan(yeni kasa) cihaz var bunların loader'leri C2.1.9 v3
                    bu cihazlara loader değişimi yapmadan direk olarak H/W'lerine uyan Sunny yazılımı atabilirmiyim yoksa önce değişiklik yapmam mı gerekiyor eğer yapmam gerekiyorsa nasıl yapmalıyim ve önce ne yapmalımıyım.
                    saygılar,

Yorum yap

Arkadaslar bu yeni verilen softvare ile kanalari acamadim 8 derecede olanlari
                      AT-1030DCI SKYZ
                      Info:10.05.20-D1B3
                      S/W V02.00.07
                      H/W:V12.03.A5
                      Loader:V2.1.9v3
                      C.A:2.2.3
                      Ne yapmam gerekiyor neyi yanlis yapiyorum cikartamadim.

Yorum yap

hangi kanallar açılmadı dostum daha açık yazarmısın?
                        www.ekolforum.com

Yorum yap

yerli

yerli Nickli Üyeden Alıntı
                          Arkadaslar bu yeni verilen softvare ile kanalari acamadim 8 derecede olanlari
                          AT-1030DCI SKYZ
                          Info:10.05.20-D1B3
                          S/W V02.00.07
                          H/W:V12.03.A5
                          Loader:V2.1.9v3
                          C.A:2.2.3
                          Ne yapmam gerekiyor neyi yanlis yapiyorum cikartamadim.

Yorum yap

halilyil Nickli Üyeden Alıntı
                            Arkadaşlar bende Kaon KSC 511 Cı H/W nosu 12 C1 A5 olan ve Kaon KSF 100 H/W 16 C0 A1 olan(yeni kasa) cihaz var bunların loader'leri C2.1.9 v3
                            bu cihazlara loader değişimi yapmadan direk olarak H/W'lerine uyan Sunny yazılımı atabilirmiyim yoksa önce değişiklik yapmam mı gerekiyor eğer yapmam gerekiyorsa nasıl yapmalıyim ve önce ne yapmalımıyım.
                            saygılar,
                            Hayır Loader degisim yapmdan yazılım yukleyemessin hata verir KaonTeam BL219v4 yukle daha sonra H/W uygun yazılımı yukleyebilirsin... kolay gelsin ..

Yorum yap

Ustalar benim acamadigim kanallar sdece vision yani 8 dercede olanlar .yeni keyleri vermeme ragmen yine yok .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X