Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Minix HD

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-04-2012, 03:24   #11
uyducubaba
CS Member

uyducubaba kullanıcısının avatarı

Üye No: 51847
Giriş: 01-05-2007

Uydu Alıcısı: NEXT 2000 SÜPER PLUS HD NEXT 2500 DPCI PLUS+2002 DAP PLUS, NEXT MİNİX HD PEMBE VE MAVİ a/v

Alıntı:
baymantik tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet, konuyu açan sampiyon üstaddan açıklama bekliyoruz...
free server olayını halettikte şu kanal yedeği başıma dert açtı 40 uyduyla uğraşıyorum günlerimi alıyor bir çokı uyduyu tarattım sıralama falan yapmadan ne olur ne olmaz diye acele bir yedek alıp denedim yükleme gerçekleşti ama yapılacak çok daha iş vardı onlarında en az yarıssını hallettim ilk yedekten daha kapsamlı diye tekrar yedek aldım ama ilk yedekten sonra aldığım yedeklerden hiç biri yüklenmedi. şu editör olayıda açıklamalı bir anlatıma kavuşmadığından onuda uygulayamıyoruz ne olacak bilmiyorum yarım yamalak yedekle kala kaldım sadece onu yüklüyor
________________________________________________________________________________
BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR
uyducubaba is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-2012, 13:56   #12
maho5050
Yeni Üye

Üye No: 81541
Giriş: 23-06-2008

Varsayılan csat server problemi

merhaba arkadaslar yeni next minix hd aldim benim bir serverim var son yazilimi attim ve csat kanallarinda takilma oluyor diger kanallarda olmuyor neden acaba bir de dobratech cihazim var onda cccam cok stabil calisiyor cevap icin tesekkurler
maho5050 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-2012, 17:18   #13
Karbon
Özel Üye

Karbon kullanıcısının avatarı

Üye No: 29761
Giriş: 17-09-2006

Uydu Alıcısı: Vu+ Duo & Next Machina3D&Machina3D Süper & Next MinixHD & Next Pandora & Next YE-2000 SuperPlus vb..

Kart Paylaşımı: CCcam & MGCamd

Alıntı:
maho5050 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhaba arkadaslar yeni next minix hd aldim benim bir serverim var son yazilimi attim ve csat kanallarinda takilma oluyor diger kanallarda olmuyor neden acaba bir de dobratech cihazim var onda cccam cok stabil calisiyor cevap icin tesekkurler
Emuyu kapatıp öyle deneyin, belki çakışma oluyordur.
Karbon is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-2012, 17:42   #14
setko
Yeni Üye

Üye No: 46791
Giriş: 28-02-2007

Uydu Alıcısı: universal

Konu kanal editörü ama kanal editörü haricinde herşey cevap veriliyor! Allah aşkını bu ediötürü yayınladınız da nasıl kullanıldığını anlatacakmısınız? Yüzlerce kanal var ayarlanacak. Yenilik olarak sulunuyor ama kullanımını hiç kimse bilmiyor. Hatta yeni versiyon ile alınan kanal yedeğinin uzantısını desteklemiyor. Yeni editörö güvenip yeni versiyonu yükledik. Ama tam hayal kırıklığı!
setko is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-2012, 01:18   #15
baymantik
CS Member

baymantik kullanıcısının avatarı

Üye No: 15666
Giriş: 15-05-2006

Uydu Alıcısı: Silvermax HD Premium Next Ye 2000 cx USB Süper Plus Dreambox 500S Atlanta HD Box Smart Android

Alıntı:
setko tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Konu kanal editörü ama kanal editörü haricinde herşey cevap veriliyor! Allah aşkını bu ediötürü yayınladınız da nasıl kullanıldığını anlatacakmısınız? Yüzlerce kanal var ayarlanacak. Yenilik olarak sulunuyor ama kullanımını hiç kimse bilmiyor. Hatta yeni versiyon ile alınan kanal yedeğinin uzantısını desteklemiyor. Yeni editörö güvenip yeni versiyonu yükledik. Ama tam hayal kırıklığı!
Kardeş ilk sayfadaki mesajıma bak.
USB den güncelleme menüsünden yedeklediğin DumpFile.abs dosyasını editörde açıp düzenleyebilirsin.
Önceki yazılımlardan yedeklediğim bu dosyayı şimdiki yazılım üstüne atarak eski kanal listemi tekrar yüklemiş oldum.
Takıldığın bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım...
baymantik is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-2012, 11:56   #16
uyducubaba
CS Member

uyducubaba kullanıcısının avatarı

Üye No: 51847
Giriş: 01-05-2007

Uydu Alıcısı: NEXT 2000 SÜPER PLUS HD NEXT 2500 DPCI PLUS+2002 DAP PLUS, NEXT MİNİX HD PEMBE VE MAVİ a/v

Alıntı:
Karbon tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Emuyu kapatıp öyle deneyin, belki çakışma oluyordur.
hocam kanalsat kanallarındaki takılma malesef bendede var emu yuda kapatıp denedim ama bir fayda sağlamadı ayrıca sık sık bağlantı kesilmesi oluyor bazı kanallarda kumandadan kapatıp açmayıncada gelmiyor

not: kayıtlı diğer serverlerde kapalı dhcp de kapalı
________________________________________________________________________________
BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR
uyducubaba is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-2012, 16:07   #17
maho5050
Yeni Üye

Üye No: 81541
Giriş: 23-06-2008

Varsayılan kanalsat kanallari donmalar

insaallah yeni bi yazilimla bu sorunu cozerler baska bir sey diyecek cihaz mukemmel bir de bu sorunu cozerlerse next minix hd harika olur
maho5050 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-2012, 12:48   #18
zazazalim
Yeni Üye

Üye No: 120393
Giriş: 24-01-2012

Uydu Alıcısı: Next Minix HD

teşekkürler )))
zazazalim is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-07-2017, 09:16   #19
xbomberx
Yeni Üye

Üye No: 135048
Giriş: 01-07-2017

Uydu Alıcısı: Next Minix HD Cool

Varsayılan Kanal Editoru.rar

kanal editoru yazilimini indirdim ve hem indirir iken hem de unzip yapar iken trojan var diye antivirus programi ( parali ) uyari veriyor. cözüm ?
xbomberx is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık