• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Lnb Ayari & Kanal GeÇİŞ Hizi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Lnb Ayari & Kanal GeÇİŞ Hizi

Arkadaşlar goldmaster 9400 marka uydu alıcımı başka bir çanağa bağladığımda kanal geçiş hızları çok iyi, kendi evimdeki çanağa bağladığımda bazı kanallarda (trt1 -ATV ye geçiş) 5 sn falan sürüyor. Sizce neden kaynaklanıyor olabilir.
    Çanaktan receivere olan kablo mesafesi 20 metre, ev 1.kat uydu sinyal seviyesi %80 lerde kanal sinyal kalitesi de % 90 larda. Lnb markası da goldmaster bir türlü işin içinden çıkamadım Yardım lütfen.

kablo bağlatılarını bir kontrol et istersen;

Yorum yap

ahmetozgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar goldmaster 9400 marka uydu alıcımı başka bir çanağa bağladığımda kanal geçiş hızları çok iyi, kendi evimdeki çanağa bağladığımda bazı kanallarda (trt1 -ATV ye geçiş) 5 sn falan sürüyor. Sizce neden kaynaklanıyor olabilir.
      Çanaktan receivere olan kablo mesafesi 20 metre, ev 1.kat uydu sinyal seviyesi %80 lerde kanal sinyal kalitesi de % 90 larda. Lnb markası da goldmaster bir türlü işin içinden çıkamadım Yardım lütfen.
      arkadaş 9400 de sinyal seviyesi yeşil ve mavi olarak gösterilmiştir
      rakamla ifade edilmiyor
      senin lnb ayarnı zayıf
      bilginize

Yorum yap

ahmetozgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cihazını kendi lnb ile resetle sonra ayarlarını kontol et tarat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X