• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Cx 18.4.2008 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

eline sağlık üstad.12 nisan yazılımının üstüne az önce 18 nisanı attım.şu an sorunsuz çalışıyor.
    :ters:

Yorum yap

hocam dpcıslara gelcekmi bugun çökmemiş sanırım wiewler.
      NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
      NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
      D-SMART NEXT 9500 X CIS
      NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

ya konuların içinde a.d.u.l.t 18 + içerik le ilgili konu oldumu görüntülenme maximum a vuruyor .sanki herşey 18+ kanallar,biraz müzik filan dinliyin kendiniz yormayın bosunaa
        NEXT 2000 X CI PLUS

Yorum yap

Bold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ya konuların içinde a.d.u.l.t 18 + içerik le ilgili konu oldumu görüntülenme maximum a vuruyor .sanki herşey 18+ kanallar,biraz müzik filan dinliyin kendiniz yormayın bosunaa
          bakıyorumda senden başka böyle düşünen yok kardeş:mzk:

Yorum yap

Bold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yorulduklarını kim söylediki herkes halinden memnun :ehehe:

Yorum yap

yaylalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hocam ellerine sağlık teşekürler . son yazılımlar da dikkatimi çekti yazılım ilk cx modeline veriliyor böyle devam edecekse birde cx almayı düşünüyorum bu konuda ne düşünürsünüz.
              alt yapı çalışması ilk bu cihaz üzerinde yapılıyor olabilir tabii ama sonra diğer serilerede destek geliyor kısa zamanda
              sonuçta hepsine destek veriyor sağolsun ustalar...

Yorum yap

nedir bu doyumsuzluk ya tps'leri açıyor ya daha ne istiyorsunuz.Allah aşkına yaaaaa

Yorum yap

dusunur Nickli Üyeden Alıntı
                  selam ustalar Yeni versiyonu Yukleyınce Kumandadan RAKAMLARLA KANALLAR DEGİŞMİYOR .
                  Sorun bende mi yoksam Yeni versıyonun Bır Özelligimi.
                  TUŞLARA BASTIGIMDA RAKAMLAR CIKIYOR FAKAT İŞLEM GECERSIZ AYNI KANALDA KALIYOR.
                  BAZEN TEK ( 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 ) Bu kanalların ki işlem Yaparken, çitf ( 11,12,33,vs ) İşlem Yapmamaktadır.. Bilginize Ve yardımlarınızı Beklıyoruz
                  Emegi gecen Butun Emekçi insanlara teşekkürler...
                  www.haciogluuydu.com
                  boyle sorun vardi di bizdede
                  ancak son tps icin gelen yazilimdan sonra duzeldi o durum

Yorum yap

su an itibariyle sorunsuz şekilde çalışmaya dewam ediyor. az once yukledim ve harika. cok tesekkurler.

Next YE-2000 CX Super Plus (USB)

Yorum yap

• yazılım yükledim fakat cihazın emıusu açılmıyor tekrar başka bir yazılım yükleyim dedim fakat cihaz şimdi hiç bir yazılımı almıyor ...sorun nedir acaba?

Yorum yap

• serdarr78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        yazılım yükledim fakat cihazın emıusu açılmıyor tekrar başka bir yazılım yükleyim dedim fakat cihaz şimdi hiç bir yazılımı almıyor ...sorun nedir acaba?
                        fabrika ayarlarına dönmeyi bir dene kardeş...

Yorum yap

• wievler açıyomu arkadaşlar.açıyosa hala 18.04.2008 yazılımını yüklücem.taşakkürler

Yorum yap

• senselim Nickli Üyeden Alıntı
                            wievler açıyomu arkadaşlar.açıyosa hala 18.04.2008 yazılımını yüklücem.taşakkürler
                            açıyormuş kardeş yükle sen uçmadan...

Yorum yap

• yazılımı yeni yükledim,sorunsuz çalışıyor,ustaların ellerine sağlık

Yorum yap

• bu yazılım 2000 fta usb için olurmu?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X